|
Szczegóły Produktu:
|
| Materiał: | Dom ze stali nierdzewnej, zbiornik 304 | Moc ultradźwiękowa: | 480 W / 840 W. |
|---|---|---|---|
| Regulator czasowy: | 1 ~ 99 minut, regulacja cyfrowa | Moc grzewcza: | 500 W. |
| Podgrzewacz: | normalny ~ 80 stopni Celsjusza | Zasilacz: | 110 V / 220 V. |
| Gwarancja: | 1 rok | Pojemność: | 22L |
| Podkreślić: | 22L Myjka ultradźwiękowa PCB,840 W Myjka ultradźwiękowa PCB,Myjka ultradźwiękowa SS wtryskiwacza paliwa |
||
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 22 L |
| Regulator czasowy | 1-30 minut, zegar cyfrowy |
| Podgrzewacz | 20 ° C do 80 ° C |
| Zasilacz | AC 100 ~ 120 V, 50/60 Hz |
| AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz | |
| Moc ultradźwiękowa | 480/840 W. Regulowany |
| Moc grzewcza | 500 W, cyfrowe ogrzewanie |
| Rozmiar zbiornika | 500 x 300 x 150 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Rozmiar jednostki | 580 x 335 x 335 mm (dł. X szer. X wys.) |
Jak działa czyszczenie ultradźwiękowe
Czyszczenie ultradźwiękowe wykorzystuje pęcherzyki kawitacyjne wywołane przez fale ciśnienia (dźwięk) o wysokiej częstotliwości do mieszania cieczy.Mieszanie wytwarza duże siły na zanieczyszczeniach przylegających do podłoży, takich jak metale, tworzywa sztuczne, szkło, guma i ceramika.To działanie przenika również ślepe otwory, pęknięcia i wgłębienia.Celem jest dokładne usunięcie wszelkich śladów zanieczyszczeń ściśle przylegających lub osadzonych na twardych powierzchniach.W zależności od rodzaju zanieczyszczenia i części można użyć wody lub rozpuszczalników.
Myjka ultradźwiękowa Zastosowanie:
Przemysł jubilerski, przemysł medyczny, fabryka elektroniczna, fabryka odlewów, warsztat samochodowy, warsztat diesla, przemysł samochodowy, laboratorium naukowe, uniwersytet, kliniki dentystyczne, sklep z okularami, sklep z narzędziami.
Szczegóły produktów:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
O Skymen:
![]()
FAQ:
1. A co z usługami posprzedażnymi?
1 rok gwarancji na myjkę ultradźwiękową Skymen.
W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych w okresie gwarancyjnym części zamienne zostaną wysłane bezpłatnie.Wsparcie techniczne jest również dostępne po 1 roku.
2. Jakie są zalety ultradźwięków nad tradycyjnymi metodami czyszczenia?
Zminimalizuj użycie pracy fizycznej
Wykonuj czyszczenie i odtłuszczanie bez użycia rozpuszczalników organicznych
Wyczyść trudno dostępne miejsca produktów i usuń wszelkiego rodzaju zabrudzenia
Skróć procesy takie jak ekstrakcja, dyspersja, oczyszczanie, reakcje chemiczne
Eliminuje kosztowne mechaniczne i chemiczne czyszczenie wymienników ciepła
3. Jaka częstotliwość jest lepsza dla moich części?
Częstotliwość sugerowana jest na podstawie zanieczyszczeń w obiektach.
Częstotliwość 28 kHz jest silniejsza, lepsza do czyszczenia części samochodów / silników / ciężarówek / statków (usuń oleje, smary, pasty itp.)
40 kHz jest lepsze dla płytek drukowanych, części elektronicznych itp.
Towary o wyższej precyzji, wyższa częstotliwość.
4. Czy czyszczenie ultradźwiękowe może uszkodzić części?
Czyszczenie ultradźwiękowe jest uważane za bezpieczne dla większości części;Chociaż w niektórych przypadkach należy zachować ostrożność.Chociaż efekt tysięcy implozji na sekundę jest bardzo silny, proces czyszczenia jest bezpieczny.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370