|
Szczegóły Produktu:
|
| Materiał: | Dom ze stali nierdzewnej, zbiornik 304 | Moc ultradźwiękowa: | 420 W. |
|---|---|---|---|
| Regulator czasowy: | 1 ~ 30 minut, cyfrowa regulacja | Moc grzewcza: | 300 W. |
| Podgrzewacz: | normalny ~ 80 stopni Celsjusza | Zasilacz: | 110 V / 220 V. |
| Gwarancja: | 1 rok | Wymiar zbiornika: | 330 x 300 x 200 mm |
| Podkreślić: | skymen myjka ultradźwiękowa,myjka ultradźwiękowa do kąpieli |
||
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 20 l |
| Regulator czasowy | 1-30 minut, zegar cyfrowy |
| Podgrzewacz | 20 ° C do 80 ° C |
| Zasilacz | Prąd przemienny 100 ~ 120 V, 50/60 Hz |
| Prąd przemienny 220 ~ 240 V, 50/60 Hz | |
| Moc ultradźwiękowa | Regulowany 210 W / 420 W. |
| Moc grzewcza | 300 W, ogrzewanie cyfrowe |
| Rozmiar zbiornika | 330 x 300 x 200 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Rozmiar jednostki | 400 x 300 x 200 mm (dł. X szer. X wys.) |
| wielkość paczki | 460 * 400 * 430 mm (dł. X szer. X wys.) |
| północny zachód | 16 kg |
| GW | 17 kg |
Funkcje:
· Trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej.
· Czyszczenie ultradźwiękowe i ogrzewanie może działać jednocześnie.
· Wysokowydajne czyszczenie drobin drobin.
· Idealny do czyszczenia długich otworów, drobnych elementów i schronienia części lub przedmiotu obrabianego, nie trzeba dotykać płynu czyszczącego rękami.
· Duży cyfrowy zegar i wyświetlacz temperatury do precyzyjnego sterowania czasem prania i temperaturą.
· Zatwierdzone przez CE, FCC i RoHS.
· Wbudowany potężny przetwornik może wzmocnić moc ultradźwiękową i uzyskać doskonałe wyniki czyszczenia
· Kosz do czyszczenia ze stali nierdzewnej do czyszczenia niektórych małych przedmiotów, które wymagają mniejszego tarcia, może zmniejszyć tarcie między małymi przedmiotami a zbiornikiem.
· Szczelna pokrywa ze stali nierdzewnej z uchwytem, aby zapobiec rozpraszaniu ciepła wody.
· Odpływy z zaworem kontroli przepływu dla łatwego czyszczenia i płukania
· Antypoślizgowe gumowe nóżki.
· Do ogólnego czyszczenia używaj tylko wody z kranu, możesz również dodać do wody około 5-10 ml detergentu, aby w razie potrzeby poprawić wyniki zmywania.
· Oszczędzaj rozpuszczalnik do czyszczenia, energię cieplną, miejsce pracy i robociznę.
| Przemysł | Czyszczenie przedmiotów |
| biżuteria | Biżuteria, diament, złoto, wyroby srebrne, |
| maszyneria | Formy, części precyzyjne, części tłoczące, części kamer, łożyska, narzędzia sprzętowe |
| elektronika | Płytka PCB, części elektroniczne, części telewizyjne, części komputerowe |
| Przemysł samochodowy | części silnika, skrzynia biegów, amortyzator, automatyczna dysza, cylinder, zawór |
| Stomatologiczne i medyczne | narzędzia dentystyczne, narzędzia medyczne, wtryskiwacz, narzędzia chirurgiczne, zakraplacz, szklany pojemnik |
| Poszycie i malowanie | części do polerowania, nóż SUS, zastawa stołowa, poszycie |
| Przemysł spożywczy | Taca piekarnika, bojler, butelki, zakrętka, filtry |
| Producent urządzeń optycznych i zegarków | soczewka optyczna, okulary, okulary przeciwsłoneczne, metal, złoto, biżuteria, diament, opaska, osłona zegarka, ręka zegarka |
| włókienniczy | płyta spinneret, części gumowe, formy plastikowe, zabawki |
| inni | pieczęć, klapa, monety, ceramika, karta bankowa, IGBT |
![]()
O grze Skymen:
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370