|
Szczegóły Produktu:
|
| Metarial: | Stal nierdzewna SUS 304 | Pojemność: | 175 L |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 40 KHz | Moc ultradźwiękowa: | 2400 W |
| Moc grzewcza: | 6000 W | Zegar: | 1-99 minut |
| Grzejnik: | 20-95 C | Pojemność zbiornika: | 700 * 500 * 5000mm |
| Wielkość urządzenia: | 870 * 705 * 790mm | ||
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning device |
||
Podanie:
Przemysł jubilerski, przemysł medyczny, elektroniczny fabryki, fabryki odlewnictwo, warsztat samochodowy, warsztat diesel, przemysł samochodowy, laboratorium naukowe, uniwersytet, kliniki dentystyczne, sklep z okularami, narzędzia metalowe sklep.
Dane techniczne:
| Model | JP-480ST |
| moc ultradźwiękowa | 2400W (40szt przetworniki) |
| Częstotliwość | 40kHz |
| materiał obudowy | SUS304 |
| materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 6000W |
| Pojemność baku | 175 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-99min regulowany |
| Podgrzewacz | 0 ~ 95 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| wielkość zbiornika | 700 * 500 * 500mm |
| wielkość urządzenia | 870 * 705 * 790mm |
| Wielkość opakowania | 1090 * 835 * 970mm |
| północny zachód | 128 kg |
| GW | 152 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 / CE |
Cechy:
Zbiornik ze stali nierdzewnej 1. posiada odporność na ścieranie i długą żywotność pracy.
Pojemność zbiornika 2.: 175L, z cyfrowym zegarem i sterowania nagrzewnicą
3. z koszem ze stali nierdzewnej
4.Wykorzystanie tylko woda zakładka lub alkoholu przemysłowego i czystsze rozpuszczalnik do czyszczenia więcej wyższym wymogu
Kontrola 5.industrial Chip microcontroller.flexible obwody sterowania, bardziej bezpieczne i stabilne
6.temperature regulowanej od 20 ° C do 95 ° C
7.certification: CE / ISO9001: 2008






Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370