|
Szczegóły Produktu:
|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 40/68/80/120/132 kHz | materiał zbiornika: | SUS304/316 |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 600W | Moc grzewcza: | 1500W |
| Rozmiar zbiornika: | 330*240*150 | Pojemność baku: | 10 |
| Regulator czasowy: | 1-30 min regulowany/normalnie otwarty | Podgrzewacz: | 20-80 ℃ regulowany |
| Napięcie: | AC 110V/AC220V, 1 faza | Inni: | OEM/ODM |
| Podkreślić: | ultrasonic washing machine,ultrasonic cleaning unit |
||
Myjka ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości 120 Khz do wafli optycznych
ParametryMyjka ultradźwiękowa wysokiej częstotliwości:
| Model | |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40k/80K/120kHz |
| Rozmiar zbiornika | 500*300*200mm |
| Rozmiar jednostki | 700*550*370mm |
| Moc ultradźwiękowa | 500W |
| Moc grzewcza | 600W |
| Regulator czasowy: | 1 ~ 30 min regulowany |
| Podgrzewacz | 0 ~ 80 ℃ regulowany |
| Funkcjonować | z odgazowaniem, tablica sterownicza dotykowa |
Funkcja zMyjka ultradźwiękowa wysokiej częstotliwości:
Ten model oferuje częstotliwość 40/80/120 khz 3, mocny, normalny i delikatny cykl, aby sprostać różnym przedmiotom do czyszczenia.
Z funkcją odgazowania, popraw skuteczność czyszczenia
Z dotykowym panelem sterowania, łatwy w obsłudze.
Dlaczego warto używaćMyjka ultradźwiękowa wysokiej częstotliwości?
Dokładnie usuwa krew, ślinę, brud i inne zanieczyszczenia
Nie uszkodzi delikatnych urządzeń medycznych
Czyści instrumenty ze stawami i szczelinami Chroni pracowników laboratorium przed ranami kłutymi, myjka ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości
oferuje najwyższej jakości medyczne myjki ultradźwiękowe do użytku w laboratoriach dentystycznych, gabinetach lekarskich, szpitalach, klinikach weterynaryjnych oraz w domu.
Czyszczenie ultradźwiękowe narzędzi przynosi korzyści praktykom stomatologicznym, chirurgicznym, okulistycznym i weterynaryjnym.
Przed i po użyciuMyjka ultradźwiękowa wysokiej częstotliwości:
![]()
![]()
![]()
Nasze zalety myjki ultradźwiękowej wysokiej częstotliwości:
1. Jesteśmy bezpośrednią fabryką producenta, mamy możliwość masowej produkcji.
2.Dzięki działowi badawczo-rozwojowemu zapewnij własne produkty technologiczne i innowacyjne.
3. Posiadamy własną markę SKYMEN i wykonujemy OEM i ODM dla dystrybutorów.
4. Dostępna jest inna pojemność, 0,6 litra ~ 30 litrów, 38 litrów ~ 5000 litrów itp. Dołącz mini model gospodarstwa domowego, model nablatowy, duży zbiornik przemysłowy z modelem na kółkach i zanurzalnym systemem przetwornika.Myjka ultradźwiękowa wysokiej częstotliwości
5. Materiał do modelu z tworzywa sztucznego to stal nierdzewna 304 i ABS, materiał do modelu ze stali nierdzewnej to stal nierdzewna 304/316
6.CE, RoHS, FCC, C-Tick.
7,1 roku gwarancji na myjkę ultradźwiękową wysokiej częstotliwości
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370