Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Skymen został członkiem Chińskiego Stowarzyszenia Sprzątania Przemysłowego

Orzecznictwo
Chiny Skymen Technology Corporation Limited Certyfikaty
Chiny Skymen Technology Corporation Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Cieszę się, że robisz dobrą jakość ultradźwiękowa, pierwszy z nich jest bardzo dobra.

—— Stefan (Niemcy)

Doskonała maszyna. Mogę zaleca Skymen ultradźwiękowej dla wszystkich, którzy potrzebują do zawodowego lub hobby.

—— Blasko Krstev

Systemy zostały dobrze przetestowane i działa bardzo dobrze odbierane. Doceniam pomoc. Czekamy za to, że w przyszłości działalność WTH was ponownie.

—— Hajsam Tarhini (Arabia Saudyjska)

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Skymen został członkiem Chińskiego Stowarzyszenia Sprzątania Przemysłowego
najnowsze wiadomości o firmie Skymen został członkiem Chińskiego Stowarzyszenia Sprzątania Przemysłowego

The "Ultrasonic Cleaning Technology Application Seminar and Ultrasonic Cleaning Equipment Standard Review Meeting" sponsored by the Standardization Working Committee of the China Industrial Cleaning Association was held in ShenzhenJako lider w branży oczyszczania ultradźwiękowego, Skymen został zaproszony do udziału w tym spotkaniu.W tym samym czasie Ponadto na spotkaniu uczestniczyło ponad 40 przedstawicieli stowarzyszeń branżowych, przemysłowych mediów, innych producentów sprzętu czyszczącego, producentów środków czyszczących oraz liderów powiązanych przedsiębiorstw i instytucji.najnowsze wiadomości o firmie Skymen został członkiem Chińskiego Stowarzyszenia Sprzątania Przemysłowego  0

 

Spotkanie skupiało się głównie na wymianie informacji, discussion and review of "Ultrasonic Cleaning" in the context of "how to promote the better matching of ultrasonic cleaning equipment and cleaning agents and continue to improve cleaning effects and efficiency while meeting the current safety and environmental protection policies." Urządzenia część 1: Norma środków czyszczących węglowodorów,oraz tytuły późniejszych norm dotyczących "Urządzeń do czyszczenia ultradźwiękowego" zawartych w systemie standardów czternastego pięcioletniego planu stowarzyszenia zostały ulepszone i uzupełnione.

 

Jako kompleksowa firma technologiczna, która jest zaangażowana w przemysł ultradźwiękowego czyszczenia od ponad 10 lat,Skymen zawsze był zainteresowany rozwojem przemysłu ultradźwiękowego.. Mamy obowiązek i obowiązek udzielenia sugestii i wnoszenia wkładu w wysokiej jakości rozwój przemysłu oczyszczania ultradźwiękowego;Jesteśmy pionierami i innowatorami., koncentrując się na badaniach i opracowywaniu kompleksowych usług związanych z ultradźwiękowymi produktami technologii czyszczenia,i osiągnięcia przełomowych postępów w ciągłym doskonaleniu efektów czyszczenia i wydajności.

najnowsze wiadomości o firmie Skymen został członkiem Chińskiego Stowarzyszenia Sprzątania Przemysłowego  1

Skymen dobrze wie, że na drodze do promowania wysokiej jakości rozwoju przemysłowego czyszczenia w Chinach, wkład jednej osoby w drewno nie sprawi, że ogień się rozwija,Ale każdy przyczyni się do tego, by ogień palił się jaśniej.Po spotkaniu zdecydowanie zdecydowaliśmy się zostać członkiem Chińskiego Stowarzyszenia Sprzątania Przemysłowego i podziękowaliśmy stowarzyszeniu za zapewnienie tak dobrej platformy. we will take this opportunity to give full play to the role of the platform and work hand in hand with the association to promote the high-quality development of ultrasonic cleaning technology applications.

 

Chińskie Stowarzyszenie Czyszczenia Przemysłowego (ICAC) zostało założone 21 grudnia 2011 r. Zostało zatwierdzone przez Radę Stanu i Ministerstwo Spraw Cywilnych Chińskiej Republiki Ludowej.Jest to jedyne krajowe stowarzyszenie przemysłowe w moim kraju, które wykonuje zarządzanie przemysłem i usługi w imieniu chińskiego przemysłu czyszczącego.Przyjęte Wytyczne biznesowe Ministerstwa Spraw Obywatelskich podlegają nadzorowi Komisji Zarządzania Aktywami Państwowymi Rady Państwa.

 

Stowarzyszenie składa się głównie z przedsiębiorstw i instytucji, grup społecznych, ekspertów i naukowców z branży sprzątającej związanej z krajowym przemysłem sprzątającym.,organizacja społeczna o charakterze przemysłowym, nienastawionej na zysk, posiadająca kwalifikacje osoby prawnej należącej do grupy społecznej.

Pub Czas : 2024-06-06 09:42:26 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Skymen Technology Corporation Limited

Osoba kontaktowa: Miss. Nikki

Tel: 86-755-27094405

Faks: 86-755-27094405

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)