|
Szczegóły Produktu:
|
| Orzecznictwo: | CE,RoHS,CSA,FCC,EMF | Materiał: | Metal / cewka, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Typ maszyny: | Przemysłowy myjka ultradźwiękowa | Paliwo: | Elektryczny |
| Stan: | Nowy | Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online |
| Pojemność: | 135L | Rozmiar zbiornika: | 600 * 500 * 450 mm |
| Moc ultradźwiękowa: | 1800 W. | Moc grzewcza: | 4500 W. |
| Stosowanie: | Czyszczenie DPF | ||
| Podkreślić: | 135L ultradźwiękowy środek do czyszczenia filtrów,ultradźwiękowy środek do czyszczenia filtrów 1800 W,ultradźwiękowa maszyna czyszcząca DPF |
||
PRODUKT SPECYFIKACJA
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 KHz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 135L |
| Transduktor | 36 SZT |
| Regulator czasowy | Regulacja 1-99 minut |
| Podgrzewacz | Regulacja od 20 ° C do 95 ° C |
| Zasilacz | AC230V, 3 fazy 50 / 60Hz, |
| AC380V, 3 fazy 50 / 60Hz, | |
| Moc grzewcza | 4500 W, cyfrowe ogrzewanie |
| Moc ultradźwiękowa | 1800 W (regulacja 40% -100%) |
| Rozmiar zbiornika (dł. X szer. X wys.) | 600 * 500 * 450 mm |
| Rozmiar jednostki (DxSxW) |
880 * 780 * 815 mm |
| Rozmiar opakowania (dł. X szer. X wys.) | 915x870x940mm (skrzynka drewniana) |
| NW / GW | 98 kg / 120 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370