|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-2072H | Pierwsza objętość zbiornika: | 360L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 1000X600X600mm | przetworniki: | 72szt; 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwięków: | 3600 W | Moc grzewcza: | 9000 W |
| Moc grzewcza suszarki: | 750 W | Częstotliwość: | 28/40kHz |
| Podkreślić: | Regulowany zegar pralka ultradźwiękowa,dziurkacze pralka ultradźwiękowa 360L,kołki wypychacza ultradźwiękowa maszyna do kąpieli |
||
Myjka ultradźwiękowa 360L 3600W do kołków wypychaczy, stempli z systemem suszenia 28/40KHz
Specyfikacja
| Model | JP-2072H |
| 1. objętość zbiornika | 360L |
| 2. objętość zbiornika | 360L |
| Pierwszy rozmiar zbiornika | 1000X600X600mm |
| Drugi rozmiar zbiornika | 1000X600X600mm |
| Przetworniki | 72 szt. 50 W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa | 3600 W |
| Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | 9000 W |
| Moc grzewcza zbiornika suszącego | 750 W |
| Częstotliwość | 28KHz/40KHz |
| System suszenia | 1 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 2540*870*1200mm |
| Wielkość opakowania | 2600*930*1320mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Temperatura pokojowa ~ 99 ℃ regulowana |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może to być SUS 316 |
| Zasilacz | prąd zmienny 220 V 3 fazy;AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 350G |
| GW | 380KG Owinięte folią w drewnianej skrzynce |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę;utrzymuj czystą wodę w zbiorniku;zmniejszyć częstotliwość wymiany wody |
Obrazy:![]()
Czysty efekt:![]()
![]()
Ta sama seria o innym rozmiarze do wyboru:
| Model | Wielkość każdego zbiornika | Objętość zbiornika | Ultradźwiękowy Moc | Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | Ogrzewanie Moc zbiornika suszącego | Transduktor |
| Dł.*szer.*wys. (mm) | (L) | (W) | (W) | 750 W | (szt.) | |
| JP-2012H | 500X300X250 | 38L*2 | 600 W | 1500 W | 750 W | 12szt |
| JP-2018H | 500X350X300 | 53L*2 | 900 W | 1500 W | 750 W | 18 sztuk |
| JP-2024H | 550X400X350 | 77L*2 | 1200 W | 3000 W | 750 W | 24 szt |
| JP-2030H | 550X450X400 | 99L*2 | 1500 W | 3000 W | 750 W | 30szt |
| JP-2036H | 600X500X450 | 135L*2 | 1800 W | 4500 W | 750 W | 36szt |
| JP-2048H | 700X500X500 | 175L*2 | 2400 W | 6000 W | 750 W | 48szt |
| JP-2060H | 800X600X550 | 264L*2 | 3000 W | 6000 W | 750 W | 60szt |
| JP-2072H | 1000X600X600 | 360L*2 | 3600 W | 9000 W | 750 W | 72cs |
| JP-2108H | 1000X900X600 | 540L*2 | 5400 W | 18000 W | 1100 W | 108szt |
| JP-2144H | 12000*1000*800 | 960L*2 | 7200 W | 24000 W | 1500 W | 144 szt |
Cechy:
Z wlotem i wylotem roztworu czyszczącego
Zbiornik ze stali nierdzewnej ma odporność na zużycie i długą żywotność.
Dowolne ustawienie od 1 minuty do 99 minut.
Normalna ~ 95 ℃ temperatura.
Z koszem ze stali nierdzewnej
Przemysłowy przewód zasilający, bezpieczniejszy
Z drenażem
Dzięki systemowi filtrów oszczędzaj detergent, bardziej przyjazny dla środowiska
Użyj tylko wody wodociągowej lub przemysłowego środka czyszczącego zawierającego alkohol i rozpuszczalnik, aby uzyskać większe wymagania dotyczące czyszczenia
w 100% nowe i w wysokiej jakości!
Zapytanie ofertowe
P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp.: 1 zestaw.
P: jak rozwiązać problemy ze sprzętem podczas użytkowania?
Odp.: napisz do nas o problemie ze zdjęciami lub mały film będzie lepszy, znajdziemy problem i go rozwiążemy.Jeśli zepsuty, wyślemy ci nową bezpłatną część, jeśli jest w okresie gwarancyjnym.
Informacje zwrotne
Cenimy wszelkie uwagi, sugestie od Ciebie.Jeśli masz jakiś problem, skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370