|
Szczegóły Produktu:
|
| Orzecznictwo: | CE,RoHS,CSA,FCC,EMF | Materiał: | SUS 304L / SUS 316L |
|---|---|---|---|
| Typ maszyny: | Przemysłowy myjka ultradźwiękowa | Paliwo: | Elektryczny |
| Stan: | Nowy | Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online |
| Moc (W): | 1800 W. | Cpacity: | 135L |
| Rozmiar zbiornika: | 600 * 500 * 450 mm | ||
| Podkreślić: | Odtłuszczanie DPF Przemysłowa myjka ultradźwiękowa,przemysłowa myjka ultradźwiękowa 1800W,135L Sprzęt do czyszczenia ultradźwiękowego |
||
Zdjęcia produktu
![]()
![]()
![]()
Szczegóły produktu
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40kHz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 135L |
| Transduktor | 36 SZTUK |
| Regulator czasowy | Regulowany od 1 do 99 minut |
| Podgrzewacz | 20°C do 95°C regulowany |
| Zasilacz | AC230V, 3 fazy 50/60Hz, |
| AC380V, 3 fazy 50/60Hz, | |
| Moc grzewcza | 4500 W, ogrzewanie cyfrowe |
| Moc ultradźwiękowa | 1800W (regulacja 40%-100%) |
| Rozmiar zbiornika (DxSxW) | 600*500*450mm |
| Rozmiar jednostki (DxSxW) |
880*780*815mm |
| Rozmiar opakowania (DxSxW) | 915x870x940mm (drewniana obudowa) |
| NW/GW | 98 kg/120 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
Wprowadzenie firmy
Jesteśmy producentem myjek ultradźwiękowych i działamy już w tej branży od ponad 13 lat.Mamy dwie potężne fabryki, jedną zlokalizowaną w Shenzhen, a drugą w Shaoguan, aby zapewnić produkcję, a także mamy nasz profesjonalny zespół inżynierów, który przygotowuje dobry plan czyszczenia dla naszego klienta.
![]()
FAQ
P: Jaka jest zaleta myjki ultradźwiękowej Skymen?
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370