|
Szczegóły Produktu:
|
| Pojemność zbiornika: | 600 * 500 * 450 mm | Wielkość urządzenia: | 805 * 705 * 780 mm |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 1800 W. | Moc grzewcza: | 4500 W. |
| Zegar: | 1 ~ 99 godzin regulowany | Grzejnik: | Regulacja 20 ~ 95 ° C |
| Podkreślić: | ultradźwiękowe urządzenie czyszczące,myjka ultradźwiękowa |
||
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Grubość zbiornika | 2 mm |
| Pojemność baku | 135 l |
| Regulator czasowy | Regulowany w zakresie 1 ~ 99 godzin |
| Podgrzewacz | Regulacja od 20 ° C do 95 ° C |
| Napięcie maszyny | AC 220 V / 380 V, 3 fazy |
| Napięcie generatora | AC 110 V / 220 V, 1 faza |
| Moc ultradźwiękowa | 720-1800 W regulowany |
| Moc grzewcza | 4500 W. |
| Cecha | Z kółkami z hamulcem |
| Zawór spustowy | 1 cal |
| Rozmiar zbiornika | 600 * 500 * 450 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Rozmiar jednostki | 805 * 705 * 780 mm (dł. X szer. X wys.) |
| wielkość paczki | Drewniana skrzynka 980 * 835 * 960 mm |
| NW / GW | 118 kg / 160 kg |
| Gwarancja | 1 |






Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370