|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-2024H | Pierwsza pojemność zbiornika: | 77L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 550X400X350mm | Przetworniki: | 24szt; 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa: | 1200W | Moc grzewcza: | 3000W |
| Ogrzewanie moc suszarki: | 750W | Częstotliwość: | 28 / 40KHz |
| Podkreślić: | samochodowa myjka ultradźwiękowa,urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego |
||
77L Ultradźwiękowa butelka 1200 W, Taca piekarnika Wirth System suszenia 28 / 40KHz
Ta sama seria o innym rozmiarze do wyboru:
| Model | Rozmiar każdego zbiornika | Pojemność zbiornika | Ultradźwiękowy Moc | Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | Ogrzewanie Moc zbiornika suszącego | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | 750W | (szt.) | |
| JP-2012H | 500X300X250 | 38L * 2 | 600W | 1500W | 750W | 12szt |
| JP-2018H | 500X350X300 | 53L * 2 | 900W | 1500W | 750W | 18 sztuk |
| JP-2024H | 550X400X350 | 77L * 2 | 1200W | 3000W | 750W | 24szt |
| JP-2030H | 550X450X400 | 99L * 2 | 1500W | 3000W | 750W | 30szt |
| JP-2036H | 600X500X450 | 135L * 2 | 1800W | 4500W | 750W | 36szt |
| JP-2048H | 700X500X500 | 175L * 2 | 2400W | 6000W | 750W | 48szt |
| JP-2060H | 800X600X550 | 264L * 2 | 3000W | 6000W | 750W | 60szt |
| JP-2072H | 1000X600X600 | 360L * 2 | 3600W | 9000W | 750W | 72cs |
| JP-2108H | 1000X900X600 | 540L * 2 | 5400W | 18000W | 1100W | 108szt |
| JP-2144H | 12000 * 1000 * 800 | 960L * 2 | 7200W | 24000W | 1500W | 144szt |
Specyfikacja
| Model | JP-2024H |
| 1. objętość zbiornika | 77L |
| 2. objętość zbiornika | 77L |
| Pierwszy rozmiar zbiornika | 550X400X350mm |
| Drugi rozmiar zbiornika | 550X400X350mm |
| Przetworniki | 24szt 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa | 1200W |
| Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | 3000W |
| Moc grzewcza zbiornika suszącego | 750W |
| Frenquency | 28KHz / 40KHz |
| System suszenia | 1 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 1550 * 600 * 950 mm |
| Wielkość opakowania | 1610 * 660 * 1070 mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 185G |
| GW | 200 kg Owinięte folią w drewnianym pudełku |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; zmniejszyć częstotliwość zmiany wody |
Obrazy: 
Czysty efekt:

Skąd mam wiedzieć, jaki rozmiar myjki ultradźwiękowej jest najlepszy dla mojej operacji?
Te dwa punkty, o których powinieneś pomyśleć,
● A co z objętością czyszczenia? W przypadku bardzo małej części stół ultradźwiękowy jest w stanie wykonać tę pracę. W przypadku dużych rozmiarów i dużej objętości należy rozważyć myjkę ultradźwiękową, aby uzyskać najwyższy poziom czystości, zaleca się wielostopniowy system czyszczenia ultradźwiękowego.
● Rozmiar obiektu czyszczącego, który może zmieścić się w koszu całkowicie zanurzonym w wodzie.
RFQ
P: Jak kontrolować czas czyszczenia?
Odp .: Ogólnie, 3 minuty wystarczają na codzienne czyszczenie towarów.
P: Czy ultradźwiękowa maszyna niszczy artykuły?
Odp .: Czyszczenie ultradźwiękowe jest uważane za bezpieczne dla większości części; chociaż w niektórych przypadkach konieczne jest zachowanie ostrożności. Chociaż wpływ tysięcy implozji na sekundę jest bardzo silny, proces czyszczenia jest bezpieczny.
P: A co z usługami po sprzedaży?
Odp .: Nasza firma udziela rocznej gwarancji. Jeśli jakiś problem techniczny w czasie gwarancji, części zamienne zostaną wysłane bezpłatnie. Po okresie gwarancyjnym wsparcie techniczne jest również dostępne dla każdego klienta.
P: Jakiego rodzaju roztwór czyszczący powinienem użyć?
Odp .: Duża różnorodność różnych receptur przeznaczonych do konkretnych zastosowań. Odpowiedni dobór jest kluczowy dla akceptowalnej aktywności czyszczącej i zapobiegania niepożądanym reakcjom z obrabianym przedmiotem.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370