Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r.

Orzecznictwo
Chiny Skymen Technology Corporation Limited Certyfikaty
Chiny Skymen Technology Corporation Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Cieszę się, że robisz dobrą jakość ultradźwiękowa, pierwszy z nich jest bardzo dobra.

—— Stefan (Niemcy)

Doskonała maszyna. Mogę zaleca Skymen ultradźwiękowej dla wszystkich, którzy potrzebują do zawodowego lub hobby.

—— Blasko Krstev

Systemy zostały dobrze przetestowane i działa bardzo dobrze odbierane. Doceniam pomoc. Czekamy za to, że w przyszłości działalność WTH was ponownie.

—— Hajsam Tarhini (Arabia Saudyjska)

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r.
najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r.

Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r.

 

Nr 1

Podsumowanie na koniec roku 2021
&
2022 Wdrożenie do pracy

 

Podczas spotkania każdy dział Skymen dokonał rocznego podsumowania pracy i planu.Dzięki dogłębnej analizie osiągnięć oraz zysków i strat minionego roku, każdy dział miał głębokie zrozumienie i zrozumienie przyszłego kierunku i strategicznej ścieżki realizacji oraz omówił formułowanie planów noworocznych.Plany prac i środki służące lepszej realizacji celów operacyjnych na następny rok.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 0

 

Silny przełom i ciągły wzrost

Yang Shan, dyrektor generalny Skymen, powiedział, że patrząc wstecz na 2021 r., niezależnie od tego, czy będzie to seria instrumentów komercyjnych, seria urządzeń przemysłowych, czy seria do użytku domowego, podział pracy w każdym segmencie biznesowym będzie przeprowadzany w sposób uporządkowany. i posunie się łagodnym torem, co jest warte zachodu.rzeczy do świętowania.

W trakcie spotkania zwrócono również uwagę, że w pierwszej kolejności w kontekście rosnących cen surowców i międzynarodowych kosztów logistyki należy zwrócić uwagę na równowagę między kosztami a jakością.Rozwijając skalę Skymen, musi również brać pod uwagę jakość i obsługę oraz trzymać się koncepcji wysokiej jakości usług., w celu osiągnięcia wysokiej jakości rozwoju przedsiębiorstwa i uzyskania wyższych zysków operacyjnych.Po drugie, stawienie czoła rynkowi we właściwy sposób, z punktu widzenia technologii, naprawdę rozumiej potrzeby klientów i rozwiązuj ich problemy.Po trzecie, działy front-end, middle-end i back-end powinny dobrze koordynować i współpracować.Cała praca musi być poparta danymi i ograniczona zasadami i przepisami, tak aby istniała podstawa i nadzór, a na końcu powstaje zamknięta pętla pracy.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 1

 

Stwórz lepszą przyszłość

Nowa era stawia nowe wymagania, a nowe możliwości dają nowe misje.W 2022 roku Skymen będzie podążał za rynkiem zorientowanym na popyt, zaczynając od klientów, pionierów i innowacji.Oparte na pracy zespołowej, zgodne z wzorcami, profesjonalne i wydajne.Spakujmy się i ruszajmy ponownie, aby w duchu ciężkiej pracy, pasji do ciężkiej pracy i przedsiębiorczej woli dalej tworzyć coraz bardziej imponujące osiągnięcia i lepszą przyszłość!

 

najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 2

 

Podziękowania dla klientów/partnerów/pracowników

Skymen pragnie wyrazić serdeczne podziękowania wszystkim klientom, pracownikom, partnerom i przyjaciołom z różnych środowisk.

Właśnie rozpoczął się rok 2022, a w tym roku Skymen obchodzi także 15. urodziny.Skymen weźmie na siebie większą odpowiedzialność i silniejszy duch pionierski, aby umożliwić branży czyszczenia ultradźwiękowego stworzenie nowej wartości i zintegrowanie innowacji z lepszym życiem.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 3


 

NR 2

2021 Nagroda dla wybitnego pracownika


Talent to pierwszy zasób przedsiębiorstwa, a rozwój przedsiębiorstwa jest jeszcze bardziej nieodłączny od talentów.Skymen to platforma, która chce zapewnić swoim pracownikom najlepsze zasoby, największą scenę i hojne nagrody.Jako coroczne wydarzenie na koniec roku, doroczna ceremonia rozdania nagród Skymen 2021 odbywa się również zgodnie z planem.


najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 4


Podczas ceremonii wręczenia nagród Skymen uroczyście pochwalił osoby i zespoły, które osiągnęły wybitne osiągnięcia w 2021 roku, gratulacje dla każdej osoby i zespołu, który zdobył wyróżnienie oraz podziękował pracownikom za ich poświęcenie i wkład, którzy promują rozwój wysokiej jakości Skymenów.Aktywatory są podstawą Skymen i wzorem do naśladowania dla każdego Skymenera.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 5


W ubiegłym roku ze Skymen wyłoniła się grupa zaawansowanych osób i zespołów.Dziękujemy za ciężką pracę w 2021 roku. Mamy nadzieję, że pracownicy wspólnie poznają swoje zaawansowane czyny i doświadczenie zawodowe oraz będą podejmować wytrwałe wysiłki, aby tworzyć większą chwałę.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 6

 


NR 3

Loteria

Wydarzenie na koniec roku będzie loterią, a platforma transmisji na żywo w obu miejscach jeszcze bardziej zwiększy udział i powiązanie wydarzenia online, a loteria zdetonuje scenę i atmosferę online.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 7

 


najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 8

 

najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 9

 

najnowsze wiadomości o firmie Wspaniały przegląd działań Skymenów w 2021 r. 10


Oficjalnie wkroczyliśmy w nową podróż w 2022 roku.

Tylko robiąc postępy i starając się, możemy odbyć udaną podróż i tysiąc mil przed nami.

Mam nadzieję, że możemy razem pracować, aby iść naprzód w przyszłość, iść naprzód i razem rozkwitać!

 

Pub Czas : 2022-01-21 08:36:51 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Skymen Technology Corporation Limited

Osoba kontaktowa: Miss. Nikki

Tel: 86-755-27094405

Faks: 86-755-27094405

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)