|
Szczegóły Produktu:
|
| Czyste medium: | Mokre czyszczenie | Automatyzacja: | półautomatyczny |
|---|---|---|---|
| tryb sterowania: | Sztuczne | Teoria: | Fizyczne czyszczenie |
| status: | Nowy | Znak: | wysoka wydajność |
| Dostosować: | Dostępne | ||
| Podkreślić: | skymen ultrasonic cleaner,stainless steel ultrasonic cleaner |
||
Narzędzie stomatologiczne Benchtop Ultrasonic Cleaner Duża pojemność CE Rohs
Dane techniczne:
| Model | JP-030S |
| Moc ultradźwiękowa | 90 / 180W (przetwornik 3pc) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 200W |
| Pojemność baku | 4,5 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-30min regulowany |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 300 * 150 * 100 mm |
| Wielkość jednostki | 325 * 180 * 225 mm |
| Wielkość opakowania | 410 * 255 * 310 mm |
| północny zachód | 4,6 kg |
| GW | 5,4 kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |
Jak działa czyszczenie ultradźwiękowe?
Specjalnie zaprojektowane przetworniki przekształcają energię elektryczną w drgania mechaniczne. Są one przenoszone do cieczy czyszczącej, tworząc wiele małych pęcherzyków wypełnionych próżniowo, które szybko wybuchają. Proces ten, zwany kawitacją, uwalnia strumienie cieczy silnie usuwające wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z powierzchni metalowych, szklanych i plastikowych. Każda powierzchnia, która styka się z płynem, jest dokładnie oczyszczana.


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370