|
Szczegóły Produktu:
|
| aplikacji: | czyszczenie | Środek czyszczący: | Czyszczenie na mokro |
|---|---|---|---|
| Automatyzacja: | Automatyczne | Dokładność czyszczenia: | Precyzyjne czyszczenie |
| tryb sterowania: | Sztuczne | Zasada: | Czyszczenie fizyczne |
| Status: | Nowy | ||
| Podkreślić: | skymen ultrasonic cleaner,ultrasonic bath cleaner |
||
15 L ze stali nierdzewnej Commercial Benchtop Ultrasonic Cleaner 200w podgrzewany zbiornik do moczenia
Specyfikacja:
| Model | JP-060S |
| Moc ultradźwiękowa | 360W |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 200W |
| Pojemność baku | 15 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-30min regulowany |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 300 * 300 * 150 mm |
| Wielkość jednostki | 360 * 325 * 285 mm |
| Wielkość opakowania | 460 * 410 * 360 mm |
| północny zachód | 9,1 kg |
| GW | 10.3 kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370