|
Szczegóły Produktu:
|
| aplikacji: | Czyszczenie okularów | Środek czyszczący: | mokro |
|---|---|---|---|
| Automatyzacja: | Automatyczne | Tryb sterowania: | Sztuczne |
| Zasada: | Czyszczenie fizyczne | Funkcje: | dokładny |
| Status: | Nowy | ||
| Podkreślić: | small ultrasonic cleaner,ultrasonic vegetable cleaner |
||
35W Kolory Lid Soczewki Kontaktowe Okulary korekcyjne Odkurzacze ultradźwiękowe / Wanna przenośne
Specyfikacja:
| Model | JP-890 |
| Moc ultradźwiękowa | 35W (przetwornik 1pc) |
| Częstotliwość | 42KHz |
| Materiał obudowy | Układ ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 20,6 l |
| Regulator czasowy | 18 Cyfrowe ustawienia timera |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 155x95x52 mm |
| Wielkość jednostki | 206x152x132mm |
| Kolorowe pudełko | 245 × 175 × 165 mm |
| Wielkość kartonu | 545 × 510 × 355 mm, 12 sztuk / karton |
| północny zachód | 0,9 Kg |
| GW | 1,1 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |



Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370