|
Szczegóły Produktu:
|
| Pojemność zbiornika: | 30L | ultradźwiękowe częstotliwości: | 40KHz |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 500W | ||
| Podkreślić: | dual frequency ultrasonic cleaner,ultrasonic washing machine |
||
304 30L Ultradźwiękowe urządzenie czyszczące, przemysłowe czyszczarki ultradźwiękowe i kaseta 40KHz
Specyfikacje JP-100S
| Model | JP-100S (cyfrowy timer i nagrzewnica) |
| Pojemność baku | 30L (z odwodnieniem) |
| Rozmiar zbiornika (mm) | 500 * 300 * 200 (L * W * H) |
| Rozmiar jednostki (mm) | 530 * 325 * 325 |
| Opakowanie pudełka (mm) | 635 * 405 * 390 |
| Moc ultradźwiękowa | 600W |
| Moc grzewcza | 500W |
| Regulator czasowy | 1 ~ 30min regulowane |
| Podgrzewacz | 0 ~ 80C regulowane |
| Częstotliwość | 40 000 Hz |

Informacje o firmie
Sprzęt do czyszczenia Skymen Shenzhen Co, Ltd. jest jednym z profesjonalnych producentów, którzy specjalizują się w produkcji i projektowania ultradźwiękowe czyszczenia, obejmują domowe ultradźwiękowe czyszczenia ultradźwiękowe ultradźwiękowe bentchtop, przemysłowych czyszczenia ultradźwiękowego, zanurzeniowy przetwornik itp.
Nasze zalety:
1. Jesteśmy fabryką producenta bezpośredniego, mają zdolność do produkcji masowej.
2.Z działu badawczo-rozwojowym należy zapewnić własne technologicznie i innowacyjne produkty.
3. Posiadamy własną markę SKYMEN oraz OEM & ODM dla dystrybutorów.
4.Dostępność jest różna, 0.6liter ~ 30liter, 38liter ~ 5000liter, etc.Include mini-model gospodarstwa domowego, model bentchtop, przemysłowy duży zbiornik z modelem kółek i system zanurzeniowy przetwornika.
5.Materiał do modelu z tworzywa sztucznego jest stal nierdzewna 304 i ABS, materiałem do stali nierdzewnej jest stal nierdzewna 304/316
6. CE, RoHS, FCC, C-Tick.
7.1 rok gwarancji na wszystkie towary. 
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370