|
Szczegóły Produktu:
|
| Metarial: | Stal nierdzewna SUS 304 | Pojemność: | 99 L. |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 40 kHz | Moc ultradźwiękowa: | 600-1500 W. |
| Moc grzewcza: | 3000 W. | Zegar: | 1-99 minut |
| Grzejnik: | 20–95 ° C | Pojemność zbiornika: | 550 * 450 * 400 m |
| Wielkość urządzenia: | 730 * 618 * 800 mm | ||
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning device |
||
Cyfrowy pieca Moc Regulacja ultradźwiękowa lekarza ze stali Tank
Podanie:
Klub golfowy, przemysł medyczny, elektroniczny fabryki, fabryki odlewnictwo, warsztat samochodowy, warsztat diesel, przemysł samochodowy, laboratorium naukowe, uniwersytet, kliniki dentystyczne, sklep z okularami, narzędzia metalowe sklep.
Dane techniczne:
| Model | JP-300ST |
| moc ultradźwiękowa | 600-1500W (30szt przetworniki) |
| Częstotliwość | 40kHz |
| materiał obudowy | SUS304 |
| materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 3000W |
| Pojemność baku | 99 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-99min regulowany |
| Podgrzewacz | 0 ~ 95 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| wielkość zbiornika | 550 * 450 * 400MM |
| wielkość urządzenia | 730 * 618 * 800MM |
| Wielkość opakowania | 1100 * 600 * 980mm |
| północny zachód | 88 kg |
| GW | 110 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 / CE |





Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370