|
Szczegóły Produktu:
|
| Metarial: | Stal nierdzewna SUS 304 | Pojemność: | 135 L |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 40 KHz | Moc ultradźwiękowa: | 1800 W |
| Moc grzewcza: | 4500 W | Zegar: | 1-99 minut |
| Grzejnik: | 20-95 C | Pojemność zbiornika: | 600 * 500 * 450 |
| Wielkość urządzenia: | 805 * 705 * 780mm | ||
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic washing machine |
||
Podanie:
Klub golfowy, przemysł medyczny, elektroniczny fabryki, fabryki odlewnictwo, warsztat samochodowy, warsztat diesel, przemysł samochodowy, laboratorium naukowe, uniwersytet, kliniki dentystyczne, sklep z okularami, narzędzia metalowe sklep.
Dane techniczne:
| Model | JP-360ST |
| moc ultradźwiękowa | 1800W (30szt przetworniki) |
| Częstotliwość | 40kHz |
| materiał obudowy | SUS304 |
| materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 6000W |
| Pojemność baku | 135 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-99min regulowany |
| Podgrzewacz | 0 ~ 95 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| wielkość zbiornika | 600 * 500 * 450MM |
| wielkość urządzenia | 805 * 705 * 780mm |
| Wielkość opakowania | 980 * 835 * 960mm |
| północny zachód | 97 kg |
| GW | 118 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 / CE |



Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370