|
Szczegóły Produktu:
|
| Materiał: | SUS304 / SUS316 | Orzecznictwo: | CE,RoHS,CSA,FCC |
|---|---|---|---|
| Typ maszyny: | Przemysłowy myjka ultradźwiękowa | Paliwo: | Elektryczny |
| Stan: | Nowy | Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online |
| Pojemność: | 53L | Ultraonic Power: | 360 W. |
| Podkreślić: | Przemysłowa myjka ultradźwiękowa 53L,przemysłowa myjka ultradźwiękowa 360 W,myjka ultradźwiękowa DPF Car Parts |
||
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 53 L |
| Regulator czasowy | 1-99 minut, zegar cyfrowy |
| Podgrzewacz | 20 ° C do 80 ° C |
| Zasilacz | AC 110 ~ 130 V, 50/60 Hz |
| AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz | |
| Moc grzewcza | 3000 W, cyfrowe ogrzewanie |
| Regulacja mocy | 360 W ~ 900 W. |
| Rozmiar zbiornika | 500 x 350 x 300 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Rozmiar jednostki | 650 x 410 x 530 mm (dł. X szer. X wys.) |
| wielkość paczki | 800 x 620 x 880 mm (drewniana skrzynka) |
| NW / GW | 54 kg / 75 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
![]()
Firma Wprowadzenien
Jesteśmy producentem myjek ultradźwiękowych i działamy w tej branży już od ponad 13 lat.Mamy dwie potężne fabryki, jedną zlokalizowaną w Shenzhen, a drugą w Shaoguan, aby zapewnić produkcję, a także nasz profesjonalny zespół inżynierów, który przygotuje dobry plan czyszczenia dla naszego klienta.
![]()
FAQ
P: Jaka jest zaleta myjki ultradźwiękowej Skymen?
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370