|
Szczegóły Produktu:
|
| Orzecznictwo: | CE,RoHS,CSA,FCC,EMF | Materiał: | SUS304L / SUS 316L |
|---|---|---|---|
| Typ maszyny: | Przemysłowy myjka ultradźwiękowa | Paliwo: | Elektryczny |
| Stan: | Nowy | Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online |
| Moc (W): | 1800 W. | Cpacity: | 175L * 2 |
| Rozmiar zbiornika: | 600 * 500 * 450 mm | ||
| Podkreślić: | Ultradźwiękowy środek czyszczący do dwóch zbiorników 175L,ultradźwiękowy środek czyszczący do dwóch zbiorników SUS304L,ultradźwiękowy środek do czyszczenia silnika 1800 W |
||
Zdjęcia produktu
![]()
![]()
![]()
Szczegóły produktu
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 KHz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 175L * 2 |
| Transduktor | 48 SZT |
| Regulator czasowy | Regulacja 1-99 minut |
| Podgrzewacz | Regulacja od 20 ° C do 95 ° C |
| Zasilacz | AC380V, 3 fazy 60 Hz |
| Moc grzewcza | 6000 W. |
| Siła suszenia | 3750W |
| Moc ultradźwiękowa | 2400W |
| Czysty rozmiar zbiornika | 700 * 500 * 500 mm |
| Rozmiar zbiornika suszącego | 700 * 500 * 500 mm |
| Rozmiar jednostki (DxSxW) |
1940 * 760 * 1100 mm |
| Rozmiar opakowania (dł. X szer. X wys.) | 2000 * 825 * 1225 (skrzynka drewniana) |
| NW / GW | 240 kg / 248 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
Wprowadzenie firmy
Jesteśmy producentem myjek ultradźwiękowych i działamy w tej branży już od ponad 13 lat.Mamy dwie potężne fabryki, jedną zlokalizowaną w Shenzhen, a drugą w Shaoguan, aby zapewnić produkcję, a także nasz profesjonalny zespół inżynierów, który przygotuje dobry plan czyszczenia dla naszego klienta.
![]()
FAQ
P: Jaka jest zaleta myjki ultradźwiękowej Skymen?
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370