|
Szczegóły Produktu:
|
| Pojemność baku: | 2500 ml | Materiały zbiorników: | SUS304 |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 70 W. | Regulator czasowy: | 5 przedziałów czasowych regulowanych |
| Rozmiar zbiornika: | 250 x 150 x 80 mm (dł. X szer. X wys.) | częstotliwość: | 40 Khz |
| Zasilacz: | AC100-120V / AC220-240V | Moc grzewcza: | 100 W. |
| Podkreślić: | Myjka ultradźwiękowa SUS 304,urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowego 70 W. |
||
Ultradźwiękowa myjka dentystyczna o pojemności 2500 ml z timerem i ogrzewaniem oraz timerem Wewnętrzny materiał zbiornika SUS 304
Co to jest myjka ultradźwiękowa?
Przetworniki to urządzenia, które przekształca energię elektryczną w ruch, który umożliwia kawitację.Kawitacja to zjawisko, w wyniku którego generowane są miliony nanometrycznych pęcherzyków, które następnie są kompresowane w cieczy w zbiorniku, implodując i uwalniając duże ilości energii.Kiedy energia zderza się z brudem, tłuszczem lub kurzem przylegającym do powierzchni części, usuwa je bez uszkadzania części, przeprowadzając proces czyszczenia znacznie wykraczający poza jakikolwiek inny tradycyjny system.
Cechy:
1. Piękny wygląd
2. Cyfrowe sterowanie panelem, 5 ustawianych odstępów czasu
3. Wysoka jakość dzięki Zbiornik SUS304
4. Domowa myjka ultradźwiękowa o małej pojemności
5.Automatyczne wyłączanie
6. Moc Wysoka i normalne ustawienia
7.Zawiera kosz, pokrywkę, uchwyt i pęsetę
8. otwórz pokrywę ręcznie
9. Duża pojemność 2500ml, dostępna do czyszczenia warzyw owocowych
10. Funkcja grzania 0 ~ 65 ° C, wysoka skuteczność czyszczenia
11. Moc ultradźwiękowa 70W, dokładne czyszczenie
12. Lepszy dla zdrowia, dobry wybór na prezent
13.Dotykowy panel sterowania
14.Przezroczysta pokrywa do obserwacji całego procesu czyszczenia
15,1 rok gwarancji i części za darmo do wysłania do naprawy.
16,Certyfikat FCC CE ROHS ISO9001 SGS
Specyfikacja:
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 42 000 Hz |
| Materiał zbiornika | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 2500 ML |
| Regulator czasowy | 5 regulowanych odstępów czasu |
| Podgrzewacz | 0 ° C do 65 ° C |
| Zasilacz | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz |
| AC 220 ~ 240 V, 50 Hz | |
| Moc grzewcza | 100 W. |
| Regulacja mocy | 70W |
| Rozmiar zbiornika | 250 x 150 x 80 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Rozmiar jednostki | 290 x223 x 185 mm (dł. X szer. X wys.) |
| wielkość paczki | 345 x 250 x 230 mm (dł. X szer. X wys.) |
| Informacje o dostawie | 1 szt./kolorowe pudełko;4szt / karton |
Aplikacje:
| Użytek profesjonalny: | |
|
Kliniki medyczne i stomatologiczne, sklepy tatuażu, laboratoria naukowe i kluby golfowe. Jubilerzy, optycy, zegarmistrzowie, handlarze antykami, warsztaty elektroniczne itp. |
|
| Do użytku osobistego lub domowego: | |
| Biżuteria | Kolczyki, naszyjnik, pierścionki, bransoletki i diamenty. |
| Okulary i zegarki | Okulary, soczewki optyczne, akcesoria do soczewek kontaktowych, łańcuszki do zegarków i zegarki wodoodporne. |
| Surowce | ety i rurki do tatuażu, głowice do golarek elektrycznych, żyletki, protezy, grzebienie i szczoteczki do zębów. |
| Materiały biurowe | Głowice pisaków, głowice drukarek, wkłady atramentowe i uszczelki. |
| Artykuły metalowe | Antyczne monety, odznaki, zawory, dysze maszyn, komponenty elektroniczne i części mechaniczne, widelce, noże, łyżki i inne małe sztućce itp. |
| Inni | Smoczki dla niemowląt, butelki do karmienia niemowląt, Owoce, warzywa. |
Szczegóły produktów:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Uszczelka:
1 szt./kolorowe pudełko;4szt / karton
Typ przesyłki:
Opakowanie zawiera
Myjka ultradźwiękowa
1 przewód zasilający
1 kosz
1 angielski manuel
Nasze serives:
1. gwarancja:
12 miesięcy gwarancji na myjkę ultradźwiękową Skymen.
W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych w okresie gwarancyjnym części zamienne zostaną wysłane bezpłatnie.
Wsparcie techniczne jest również dostępne przez cały czas.
2. obsługa posprzedażna
Nasze maszyny przechodzą obszerne i rygorystyczne procedury testowania i kontroli jakości, dzięki czemu każdy zakupiony przedmiot spełnia światowe standardy jakości.
♦Metody Płatności♦
Te płatności T / T, Western Union, Paypal są akceptowane.Jeśli masz jakiś problem z płatnością, zostaw nam wiadomość.
♦Logistyka♦
DHL, EMS i Fedex to nasze wybory.Jeśli wolisz inną niezawodną firmę przewozową, zostaw wiadomość do nas.
♦Numer przesyłki♦
Numer śledzenia zostanie poinformowany w ciągu 2-3 dni roboczych po dostawie towaru.Jeśli masz z tym jakiś problem, zostaw nam wiadomość.
♦Sprzężenie zwrotne♦
Wszelkie uwagi, sugestie są akceptowane.Będziemy bardzo wdzięczni za pozytywne ślady pozostawione w naszej firmie.Jeśli masz jakiś problem z naszymi produktami, zostaw nam wiadomość.
♦Zwrot♦
Wszelkie uszkodzenia lub braki naszych towarów po otrzymaniu przedmiotów, zrób kilka zdjęć dla świadka.Zajmiemy się tym w 24 godziny.Często będziemy wysyłać nową część przedmiotów za duże uszkodzenia.Zanim zwrot zostanie zaakceptowany, zostaw nam wiadomość.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370