|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-100S | Pierwsza objętość zbiornika: | 30L |
|---|---|---|---|
| Rozmiar zbiornika: | 500*300*200mm | Moc ultradźwiękowa: | 600W |
| Moc grzewcza: | 500W | Częstotliwość: | 40kHz |
| Regulator czasowy: | 0 ~ 30 minut regulowany | Temperatura: | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Podkreślić: | Sprzęt do czyszczenia ultradźwiękowego z rurką kapilarną,sprzęt do czyszczenia ultradźwiękowego z ramą wyprowadzoną,myjka ultradźwiękowa do kąpieli Salver |
||
Myjka ultradźwiękowa 30L 600W do ramy ołowianej / rurki kapilarnej / Salver 40KHz
Specyfikacja:
| Model | JP-100S |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Materiał powłoki | SUS304 |
| Pojemność | 30L |
| Wartość odpływu | Po lewej stronie |
| Regulator czasowy | 0 ~ 30 minut regulowany |
| Temperatura | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Typ zasilacza 1 | AC 100~120V, 50/60Hz |
| Typ zasilacza 2 | AC 220~240V, 50/60Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 600W |
| Moc grzewcza | 500W |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 500*300*200mm |
| Wymiar jednostkowy | 585*327*333mm |
| Wielkość opakowania | 680*455*400mmmm |
| północny zachód | 15kg |
| GW | 17kg |
| Certyfikat | FCC i CE i RoHS i REACH |
Podobne modele o różnej pojemności:
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (W) | (W) | (KHz) | |
| 008 | 0,8 | 150*85*65 | 35 | 0 | 40 |
| 009 | 0,9 | 150*135*65 | 60 | 100 | 40 |
| JP-010T | 2 | 150*165*100 | 60 | 100 | 40 |
| JP-020S | 3.2 | 240*135*100 | 120 | 100 | 40 |
| JP-030S | 4,5 | 300*150*100 | 180 | 200 | 40 |
| JP-031S | 6,5 | 300*150*150 | 180 | 200 | 40 |
| JP-040S | 10 | 300*240*150 | 240 | 200 | 40 |
| JP-060S | 15 | 330*300*150 | 360 | 300 | 40 |
| JP-080S | 22 | 500*300*150 | 480 | 500 | 40 |
| JP-100S | 30 | 500*300*200 | 600 | 500 | 40 |
Obraz:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Charakterystyka
1. Użyj zwykłej wody z kranu, alkoholu lub rozpuszczalnika jako roztworu czyszczącego
2. Efekt czyszczenia przetwornika o dużej mocy jest znaczący, można go zaobserwować gołym okiem
3. Po umyciu obiekt świeci jasno
4. Czas rozruchu cyfrowego sterowania LCD
5. Cała obudowa ze stali nierdzewnej, wewnętrzna wkładka i pokrywa, jeszcze bardziej ekskluzywne
6. Wodoodporność jest znacznie poprawiona, a produkt jest bezpieczniejszy i trwalszy.
7. Z systemem ogrzewania i temperatury
8. Z uchwytem i systemem odwadniającym jest wygodniejszy!
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370