|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-031S | Pierwsza objętość zbiornika: | 6,5 l |
|---|---|---|---|
| Rozmiar zbiornika: | 300*150*150mm | Moc ultradźwiękowa: | 180W |
| Moc grzewcza: | 200W | Częstotliwość: | 40kHz |
| Regulator czasowy: | 0 ~ 30 minut regulowany | Temperatura: | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Podkreślić: | Myjka ultradźwiękowa z regulacją czasową,myjka ultradźwiękowa stołowa 180 W SUS304,myjka ultradźwiękowa nablatowa 6 |
||
Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego 6,5 l 180 W do płyt winylowych / wentylator 40 KHz
Specyfikacja:
| Model | JP-031S |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 000 Hz |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Materiał powłoki | SUS304 |
| Pojemność | 6,5 l |
| Wartość odpływu | Po lewej stronie |
| Regulator czasowy | 0 ~ 30 minut regulowany |
| Temperatura | 20 ~ 80 ℃ regulowany |
| Typ zasilacza 1 | AC 100~120V, 50/60Hz |
| Typ zasilacza 2 | AC 220~240V, 50/60Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 180W |
| Moc grzewcza | 200W |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 300*150*150mm |
| Wymiar jednostkowy | 375*200*275mm |
| Wielkość opakowania | 410*255*360mm |
| północny zachód | 5,85 kg |
| GW | 6,6 kg |
| Certyfikat | FCC i CE i RoHS i REACH |
Podobne modele o różnej pojemności:
| Model | Pojemność | Rozmiar zbiornika | Moc ultradźwiękowa | Moc grzewcza | Częstotliwość |
| (L) | (L * W * H) mm | (W) | (W) | (KHz) | |
| 008 | 0,8 | 150*85*65 | 35 | 0 | 40 |
| 009 | 0,9 | 150*135*65 | 60 | 100 | 40 |
| JP-010T | 2 | 150*165*100 | 60 | 100 | 40 |
| JP-020S | 3.2 | 240*135*100 | 120 | 100 | 40 |
| JP-030S | 4,5 | 300*150*100 | 180 | 200 | 40 |
| JP-031S | 6,5 | 300*150*150 | 180 | 200 | 40 |
| JP-040S | 10 | 300*240*150 | 240 | 200 | 40 |
| JP-060S | 15 | 330*300*150 | 360 | 300 | 40 |
| JP-080S | 22 | 500*300*150 | 480 | 500 | 40 |
| JP-100S | 30 | 500*300*200 | 600 | 500 | 40 |
Obraz:
![]()
![]()
![]()
![]()
Certyfikat
Skymen przeszedł skontrolowaną fabrykę Kmart w 2015 roku, podjętą przez SGS, oraz audyt Kodeksu Postępowania przeprowadzony przez Birgma, a każdego roku audyt fabryczny przeprowadzany przez
SGS, CE, ROHS, ISO9001: 2008, FCC, C-Tick, Hi-New Technology Enterprise
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370