|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JTS-4048GPH | Pierwsza objętość zbiornika: | 77L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 550X400X350mm | Przetworniki: | 24szt w 1. zbiorniku; 24 sztuki w drugim zbiorniku |
| Moc ultradźwiękowa: | 1200W*2 | Moc grzewcza: | 3000W * 2 |
| Funkcjonować: | Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego + filtr + płukanie + spray + suszenie | Częstotliwość: | 28/40 Khz |
| Podkreślić: | urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego,pralka ultradźwiękowa |
||
Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego zbiornika 77L do instrumentów laboratoryjnych z filtrem, suszarką, natryskiem 28/40KHz
Czyszczenie ręczne i czyszczenie ultradźwiękowe Zbiornik
Zwykle do ręcznego płukania silnika używamy etu na wodę.Wydaje się, że obsługa jest łatwa i wygodna, ale wiele martwych kątów można łatwo przeoczyć, a także marnuje czas i siłę roboczą.
Czyszczenie ultradźwiękowe jest wygodnym i szybkim sposobem na zaoszczędzenie siły roboczej i czasu, może Idealne do czyszczenia długiego otworu, drobnego rysowania i schronienia części lub przedmiotu obrabianego, bez konieczności dotykania płynu czyszczącego rękami.
Wystarczy włożyć głowicę silnika do płynu maszyny i włączyć zasilanie.
Maszyna będzie generować fale dźwiękowe, gdy fale dźwiękowe przechodzą przez ciecz, miliony maleńkich bąbelków tworzą się i pękają w sposób ciągły, formowanie i implozja tych bąbelków następuje z szybkością tysięcy razy na sekundę, pękające bąbelki szorują wszędzie, gdzie ciecz może przenikać.Skomplikowane powierzchnie i trudno dostępne obszary, do których ludzie nie mogą sięgnąć ręcznie.
Więcej powiązanych aplikacji Zbiornik:
1. Usunięcie smaru nierdzewnego;Czyszczenie narzędzi pomiarowych;Usuwanie oleju i rdzy części mechanicznych;Czyszczenie silników, gaźników i części samochodowych;Filtr, czyszczenie pogłębiarki z filtrem siatkowym.
2. Czyszczenie/dezynfekcja/sterylizacja sprzętu medycznego;czyszczenie przyborów testowych.
3. Usuń olej i rdzę przed poszyciem;Czyszczenie przed powlekaniem jonowym;Fosforowanie;Usuwanie osadów węgla;Usuwanie skórek tlenkowych;Usuwanie pasty do polerowania;Obróbka aktywująca metalową powierzchnię obrabianego przedmiotu.
4. Przemysłowa maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego do czyszczenia części elektronicznych: ultradźwiękowe czyszczenie PCB do czyszczenia płytek drukowanych.
Ta sama seria z różnymi rozmiarami do wyboru dla zbiornika do czyszczenia ultradźwiękowego:
| Model | Rozmiar każdego zbiornika | Pojemność zbiornika | Ultradźwiękowy Moc |
Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | Moc grzewcza zbiornika suszącego | Transduktor |
| Dł. * Szer. * Wys. (mm) | (L) | (W) | (W) | 750W | (szt.) | |
| JP-4024GPH | 500X300X250 | 38L * 4 | 600W | 1500W * 2 | 750W | 24 szt. |
| JP-4036GPH | 500X350X300 | 53L*4 | 900W | 1500W * 2 | 750W | 36 sztuk |
| JP-4048GPH | 550X400X350 | 77L*4 | 1200W | 3000W * 2 | 750W | 48 sztuk |
| JP-4060GPH | 550X450X400 | 99L*4 | 1500W | 3000W * 2 | 750W | 60 sztuk |
| JP-4072GPH | 600X500X450 | 135L*4 | 1800W | 4500W*2 | 750W | 72 szt. |
| JP-4096GPH | 700X500X500 | 175L*4 | 2400W | 6000W*2 | 750W | 96 sztuk |
| JP-4120GPH | 800X600X550 | 264L*4 | 3000W | 6000W*2 | 750W | 120 sztuk |
| JP-4144GPH | 1000X600X600 | 360L*4 | 3600W | 9000 W * 2 | 750W | 144 sztuk |
| JP-4216GPH | 1000X900X600 | 540L*4 | 5400W | 18000 W * 2 | 1100W | 216 sztuk |
| JP-4288GPH | 12000*1000*800 | 960L*4 | 7200W | 24000W*2 | 1500W | 288 sztuk |
Specyfikacja ultradźwiękowego zbiornika czyszczącego
| Model | JTS-4048GPH |
| 1. objętość zbiornika | Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego 77L z systemem cyklu filtracji |
| 2. objętość zbiornika | Zbiornik do płukania ultradźwiękowego 77L |
| Trzecia objętość zbiornika | Zbiornik opryskiwacza 77L |
| Czwarta objętość zbiornika | Zbiornik suszący 77L |
| 1. rozmiar zbiornika | 550X400X350mm |
| Drugi rozmiar zbiornika | 550X400X350mm |
| Trzeci rozmiar zbiornika | 550X400X350mm |
| Czwarty rozmiar zbiornika | 550X400X350mm |
| Przetworniki | 24szt w 1. zbiorniku;24 sztuki w drugim zbiorniku |
| Moc ultradźwiękowa | 1200W*2 |
| Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego | 3000W * 2 |
| Moc grzewcza zbiornika suszącego | 750W |
| Częstotliwość | 28KHz/40KHz |
| System suszenia | 1 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 2880*1050*950mm |
| Wielkość opakowania | 2940*1110*1070mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowany |
| Podgrzewacz | Temperatura w pomieszczeniu ~ 99 ℃ regulowana |
| Materiał | Domyślny SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy;AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 500G |
| GW |
550 kg owinięte folią w drewnianej skrzynce |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Przefiltruj brudną wodę;utrzymuj czystą wodę w zbiorniku;zmniejszyć częstotliwość wymiany wody |
Obrazy zbiornika do czyszczenia ultradźwiękowego:
![]()
![]()
Czysty efekt ultradźwiękowego zbiornika czyszczącego:
![]()
![]()
![]()
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370