|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-2060G | Pierwsza pojemność zbiornika: | 99L |
|---|---|---|---|
| Pierwszy rozmiar zbiornika: | 550X450X400mm | Przetworniki: | 60cs; 60 sztuk każdego zbiornika |
| Moc ultradźwiękowa: | 3000W; 1500W każdego zbiornika | Moc grzewcza: | 6000W; 3000W każdego zbiornika |
| System cyklu filtracji: | Połączony z pierwszym zbiornikiem | Częstotliwość: | 28 / 40KHz |
| Podkreślić: | ultrasonic cleaning device,ultrasonic washing machine |
||
Ultradźwiękowa myjka 80L do ciężkiego smaru / oleju 28 / 40KHz ze zbiornikiem płuczącym i filtrem
Specyfikacja
| Model | JP-2060G |
| 1. objętość zbiornika | 99L |
| 2. objętość zbiornika | 99L |
| Pierwszy rozmiar zbiornika | 550X450X400mm |
| Drugi rozmiar zbiornika | 550X450X400mm |
| Przetworniki | 60 sztuk 50W każdego przetwornika, 30 sztuk każdego zbiornika |
| Moc ultradźwiękowa | 3000W 1500W każdego zbiornika |
| Moc grzewcza | 6000W 3000W zbiornika evey |
| Frenquency | 28KHz / 40KHz |
| System cyklu filtracji | 1 zestaw |
| Generator | 2 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 1500 * 1150 * 850 mm |
| Wielkość opakowania | 1560 * 1210 * 970 mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 230 KG |
| GW | 260 kg Owinięte folią w drewnianym pudełku |
| Czas realizacji | 18 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; zmniejszyć częstotliwość zmiany wody |
Ta sama seria o innym rozmiarze:
| Model | Rozmiar każdego zbiornika | Pojemność zbiornika | Ultradźwiękowy Moc | Ogrzewanie Moc | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-2024G | 500X300X250 | 38L * 2 | 600 W * 2 | 1500 W * 2 | 24szt |
| JP-2036G | 500X350X300 | 53L * 2 | 900 W * 2 | 1500 W * 2 | 36szt |
| JP-2048G | 550X400X350 | 77L * 2 | 1200 W * 2 | 3000 W * 2 | 48szt |
| JP-2060G | 550X450X400 | 99L * 2 | 1500 W * 2 | 3000 W * 2 | 60szt |
| JP-2072G | 600X500X450 | 135L * 2 | 1800 W * 2 | 4500 W * 2 | 72szt |
| JP-2096G | 700X500X500 | 175L * 2 | 2400 W * 2 | 6000 W * 2 | 96szt |
| JP-2120G | 800X600X550 | 264L * 2 | 3000 W * 2 | 6000 W * 2 | 120szt |
| JP-2144G | 1000X600X600 | 360L * 2 | 3600 W * 2 | 9000 W * 2 | 144szt |
| JP-2216G | 1000X900X600 | 540L * 2 | 5400 W * 2 | 18000 W * 2 | 216szt |
| JP-2288G | 12000 * 1000 * 800 | 960L * 2 | 7200 W * 2 | 27000 W * 2 | 228szt |
Obrazy: 

Czysty efekt: 



Jeśli chcesz wybrać inną funkcję, zapoznaj się z przewodnikiem zakupu poniżej:
1. Wybierz odpowiedni rozmiar zbiornika w oparciu o obiekty czyszczące, rozmiar można dostosować
2. Wybierz odpowiednią częstotliwość, 40 kHz dla wspólnego użytku i 28 kHz dla ciężkiego usuwania oleju
3. Wybierz materiał zbiornika na bazie rozpuszczalnika, SUS304 lub SUS316L
4. Inne funkcje opcjonalne, ultradźwiękowy zbiornik czyszczący + ultradźwiękowy zbiornik do płukania; Ultradźwiękowy zbiornik czyszczący + mieszanie powietrzem Zbiornik płuczący; Ultradźwiękowy zbiornik czyszczący + zbiornik do płukania wodą; Ultradźwiękowy zbiornik czyszczący + zbiornik do suszenia gorącym powietrzem; System filtracji oleju: użyj recyklingu detergentu, aby zaoszczędzić dużo kosztów.
RFQ
P: Jak kontrolować czas czyszczenia?
Odp .: Ogólnie, 3 minuty wystarczają na codzienne czyszczenie towarów.
P: Czy ultradźwiękowa maszyna niszczy artykuły?
Odp .: Czyszczenie ultradźwiękowe jest uważane za bezpieczne dla większości części; chociaż w niektórych przypadkach konieczne jest zachowanie ostrożności. Chociaż wpływ tysięcy implozji na sekundę jest bardzo silny, proces czyszczenia jest bezpieczny.
P: A co z usługami po sprzedaży?
Odp .: Nasza firma udziela rocznej gwarancji. Jeśli jakiś problem techniczny w czasie gwarancji, części zamienne zostaną wysłane bezpłatnie. Po okresie gwarancyjnym wsparcie techniczne jest również dostępne dla każdego klienta.
P: Jakiego rodzaju roztwór czyszczący powinienem użyć?
Odp .: Duża różnorodność różnych receptur przeznaczonych do konkretnych zastosowań. Właściwy dobór jest kluczowy dla akceptowalnej aktywności czyszczenia i zapobiegania niepożądanym reakcjom z obrabianym przedmiotem.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370