|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-720G | Pojemność zbiornika: | 360L |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 3600W | Moc grzewcza: | 9000W |
| Częstotliwość: | 40 kHz / 28 kHz | Rozmiar zbiornika wewnętrznego: | 1000X600X600mm (L * W * H) |
| System filtrowania cyklu: | 1 zestaw | Waga brutto: | 300kg |
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning device |
||
3600W Marine Turbine Ultrasonic Cleaning Machine 360L Z filtrem 28 / 40KHz
Specyfikacja
| Model | JP-720G |
| Pojemność zbiornika | 360L |
| Rozmiar zbiornika wewnętrznego | 1000X600X600mm |
| Przetworniki | 72szt 50W każdego przetwornika |
| Moc ultradźwiękowa | 3600W |
| Moc grzewcza | 9000W |
| Frenquency | 28KHz / 40KHz |
| System cyklu filtracji | 1 zestaw |
| Generator | 2 zestaw |
| Rozmiar jednostki | 1280 * 1500 * 1000 mm |
| Wielkość opakowania | 1340 * 1560 * 1120 mm |
| Regulator czasowy | 0 ~ 99 minut regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja temperatury w pomieszczeniu ~ 99 ℃ |
| Materiał | Domyślnie SUS 304, może być SUS 316 |
| Zasilacz | AC 220 V 3 fazy; AC 380 V 3 fazy |
| północny zachód | 270 kg |
| GW | 300 kg Owinięte folią w drewnianym pudełku |
| Czas realizacji | 12 dni roboczych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, SGS |
| Korzyść | Filtruj brudną wodę; utrzymuj czystość wody w zbiorniku; zmniejszyć częstotliwość zmiany wody |
Obrazy: 
Czysty efekt: 


Ta sama seria o innym rozmiarze:
| Model | Rozmiar zbiornika | Tom | Ultradźwiękowy Moc | Ogrzewanie Moc | Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt.) | |
| JP-120G | 500X300X250 | 38L | 600W | 1500W | 12szt |
| JP-180G | 500X350X300 | 53L | 900W | 1500W | 18 sztuk |
| JP-240G | 550X400X350 | 77L | 1200W | 3000W | 24szt |
| JP-300G | 550X450X400 | 99L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-301G | 800X300X400 | 96L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-360G | 600X500X450 | 135L | 1800W | 4500W | 36szt |
| JP-480G | 700X500X500 | 175L | 2400W | 6000W | 48szt |
| JP-600G | 800X600X550 | 246L | 3000W | 6000W | 60szt |
| JP-720G | 1000X600X600 | 360L | 3600W | 9000W | 72szt |
| JP-1108G | 1000X900X600 | 540L | 5400W | 18000W | 108szt |
| JP-1144G | 1200X1000X800 | 960L | 7200W | 27000W | 144szt |
Jak korzystać z ultradźwiękowego środka czyszczącego do instrumentów medycznych i chirurgicznych?
Instrumenty medyczne i chirurgiczne o różnych rozmiarach i złożoności mogą stanowić wyzwanie, jeśli chodzi o ich czyszczenie, dezynfekcję i sterylizację po użyciu. Myjka ultradźwiękowa jest idealnym narzędziem do pierwszego kroku w tym trzystopniowym procesie ochrony personelu medycznego i pacjentów przed możliwą infekcją spowodowaną przez patogeny, które pozostają na instrumentach po zabiegu.
FAQ:
P: Jakie są zalety myjki ultradźwiękowej Skymen w porównaniu z tradycyjnymi metodami czyszczenia?
ZA:
1. Minimalizuj korzystanie z pracy fizycznej
2. Czyścić i odtłuszczać bez użycia rozpuszczalników organicznych
3. Wyczyść trudno dostępne obszary produktów i usuń wszystkie rodzaje zanieczyszczeń
4. Skrócić procesy takie jak ekstrakcja, dyspersja, oczyszczanie, reakcje chemiczne
5. Eliminuje kosztowne mechaniczne i chemiczne czyszczenie wymienników ciepła
P: Jaka częstotliwość jest lepsza dla moich części?
Odp .: Częstotliwość sugerowana jest na podstawie zanieczyszczeń w obiektach.
Częstotliwość 28 kHz jest silniejsza, lepsza do czyszczenia części samochodowych / silnikowych / ciężarówek / statków (usuń oleje, smar, pasty itp.)
40 kHz jest lepsze dla płyt pcb, części elektronicznych itp.
Dobra precyzja, wyższa częstotliwość.
P: Czy czyszczenie ultradźwiękowe może uszkodzić części?
Odp .: Chociaż wpływ tysięcy implozji na sekundę jest bardzo silny, proces czyszczenia jest bezpieczny. Żadnych uszkodzeń codziennych przedmiotów.
P: Jakiego środka czyszczącego należy użyć?
Odp .: Duża różnorodność różnych receptur przeznaczonych do konkretnych zastosowań. Właściwy dobór jest kluczowy dla akceptowalnej aktywności czyszczącej i zapobiegania niepożądanym reakcjom z obrabianym przedmiotem.
P: Czy płukanie po cyklach czyszczenia?
Odp .: Zaleca się płukanie w celu usunięcia wszelkich pozostałości chemicznych, które mogą być szkodliwe dla części. Szczegóły można płukać bezpośrednio w myjce ultradźwiękowej lub w czystej kąpieli wodnej lub w oddzielnym kranu zlewu, wodzie destylowanej lub dejonizowanej.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370