|
Szczegóły Produktu:
|
| Model: | JP-600ST | Pojemność: | 264L |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 3000w | Moc grzewcza: | 6000 W. |
| częstotliwość: | 40 KHz / 28 KHz | Rozmiar wewnętrzny zbiornika: | 800X600X550 mm (L * W * H) |
| Rozmiar jednostki: | 980 * 755 * 800 mm (L * W * H) | Wielkość opakowania: | 1040 * 815 * 920 mm (L * W * H) |
| Podkreślić: | urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego,myjka ultradźwiękowa |
||
260L Duża pojemność Wymiennik ciepła z wymiennikiem ciepła Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia naczyń 28 / 40KHz
Specyfikacja
| Model | JP-600ST |
| Objętość zbiornika | 264L |
| Wymiar wewnętrzny zbiornika | 800X600X550mm (L * W * H) |
| Rozmiar jednostki | 980 * 755 * 800 mm (L * W * H) |
| Wielkość opakowania | 1040 * 815 * 920 mm (L * W * H) |
| Przetworniki | 60szt |
| Moc ultradźwiękowa | 3000W |
| Moc grzewcza | 6000 W. |
| Częstotliwość | 28/40 KHz |
| Zasilacz | AC 380 V 60 Hz 3 fazy;AV 220 50 Hz 3 fazy |
Zdjęcia:
![]()
![]()
![]()
Czysty efekt:
![]()
![]()
![]()
![]()
Inne podobne modele:
| Model | Rozmiar zbiornika | Tom | Ultradźwiękowy Moc |
Ogrzewanie Moc |
Transduktor |
| L * W * H (mm) | (L) | (W) | (W) | (szt) | |
| JP-120ST | 500X300X250 | 38L | 600W | 1500W | 12szt |
| JP-180ST | 500X350X300 | 53L | 900W | 1500W | 18 sztuk |
| JP-240ST | 550X400X350 | 77L | 1200W | 3000W | 24szt |
| JP-300ST | 550X450X400 | 99L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-301ST | 800X300X400 | 96L | 1500W | 3000W | 30szt |
| JP-360ST | 600X500X450 | 135L | 1800W | 4500W | 36szt |
| JP-480ST | 700X500X500 | 175L | 2400W | 6000 W. | 48szt |
| JP-600ST | 800X600X550 | 246L | 3000W | 6000 W. | 60szt |
| JP-720ST | 1000X600X600 | 360L | 3600W | 9000W | 72szt |
| JP-1108ST | 1000X900X600 | 540L | 5400W | 18000W | 108szt |
| JP-1144ST | 1200X1000X800 | 960L | 7200W | 27000W | 144szt |
Skąd mam wiedzieć, jaki rozmiar myjki ultradźwiękowej jest najlepszy do moich operacji?
Dwie kwestie, o których warto pomyśleć:
● A co z objętością czyszczenia?W przypadku bardzo małych części, ultradźwięki na stole są w stanie wykonać tę pracę.W przypadku dużych gabarytów i dużej objętości należy wziąć pod uwagę przemysłową myjkę ultradźwiękową, dla uzyskania najwyższego poziomu czystości zalecany jest wielostopniowy system czyszczenia ultradźwiękowego.
● Wielkość czyszczonego przedmiotu, może zmieścić się w koszu całkowicie zanurzonym pod wodą.
Historia:
Firma Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd. została założona w 2007 roku, zgodnie ze strategią rozwoju marki „z siedzibą w Shenzhen, promieniująca na cały kraj, ekspansja zagraniczna”.
Skymen posiada również profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, który dotrzymuje kroku międzynarodowej technologii ultradźwiękowej.Młody i pełen pasji zespół sprzedaży prowadzi sprzedaż na całym świecie różnymi kanałami.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370