|
Szczegóły Produktu:
|
| Modelu: | JP-120ST | Pojemność: | 38L |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 600W | Moc grzewcza: | 1500W |
| Częstotliwość: | 40 kHz / 28 kHz | Rozmiar zbiornika wewnętrznego: | 500 * 300 * 250 mm (L * W * H) |
| Wielkość urządzenia: | 735 * 500 * 695 mm (L * W * H) | Wielkość opakowania: | 795 * 560 * 815 mm (L * W * H) |
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic washing machine |
||
38L ultradźwiękowa maszyna czyszcząca do bloku silnika, wartość, DPF 600W z funkcją ogrzewania
Specyfikacja
| Model | JP-120ST |
| Częstotliwość | 28 / 40KHz |
| Wewnętrzny wymiar zbiornika | 500 * 300 * 250 mm (L * W * H) |
| Rozmiar jednostki | 735 * 500 * 695 mm (L * W * H) |
| Wielkość opakowania | 795 * 560 * 815 mm (L * W * H) |
| Przetworniki | 12szt |
| Moc ultradźwiękowa | 600W |
| Moc grzewcza | 1500W |
Historia:
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd. została założona w 2007 roku, zgodnie ze strategią rozwoju marki „z siedzibą w Shenzhen, promieniującą w całym kraju, rozwijającą się za granicą”.
Skymen posiada również profesjonalny zespół R&D, który utrzymuje tempo z międzynarodową technologią ultradźwiękową. Namiętny i młody zespół sprzedaży sprzedaje na świat różnymi kanałami.
Certyfikat:
Skymen przeszedł sprawdzoną fabrykę Kmart w 2015 r. Podjętą przez SGS, a audyt Kodeksu Postępowania Birgma i corocznie audyt fabryki przeprowadzony przez
SGS, CE, ROHS, ISO9001: 2008, FCC, C-Tick, Hi-New Enterprise Enterprise
Czysty efekt:


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370