|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Stal nierdzewna SUS304 | Pojemność zbiornika: | 800 * 600 * 550 mm |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 3000W | Moc grzewcza: | 6000W |
| Zegar: | 1-99 minut | Grzejnik: | 20-95 ℃ |
| Napięcie: | AC 110 ~ 240 V, 50 Hz | ||
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning device |
||
Rodzaj przemysłu : Przemysł lotniczy
Opis części : przekładnia pompy paliwa
Zanieczyszczenie : Olej i smar
Specyfikacja:
| Model | JP-600ST |
| Moc ultradźwiękowa | 3000 W (60 szt. Przetworników) |
| Częstotliwość | 4000 Hz |
| Materiał obudowy | SUS201 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 6000W |
| Pojemność baku | 264 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowa regulacja 1-99min |
| Podgrzewacz | 0 ~ 95 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 800 * 600 * 550 mm |
| Rozmiar jednostki | 970 * 770 * 800 mm |
| Wielkość opakowania | 1190 * 860 * 980 mm |
| północny zachód | 161 kg |
| GW | 195 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 / CE |
Uwaga podczas czyszczenia: Obróć część o 180º podczas procesu czyszczenia, aby zapewnić dokładne czyszczenie.
Kierunek użycia:
ZALECANA PROCEDURA CZYSZCZENIA:
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370