|
Szczegóły Produktu:
|
| aplikacji: | Silnik odrzutowy, komponenty lotnicze | Pojemność zbiornika: | 1200 * 1000 * 800 MM (LxWxH) |
|---|---|---|---|
| maksymalna moc ultradźwięków: | 34,2 kW | Częstotliwość: | 28 kHz |
| Opcjonalne: | system filtracji oleju | Zegar: | 1 ~ 99 godzin |
| Moc grzewcza: | 30 KW | materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| Podkreślić: | ultrasonic cleaning device,ultrasonic washing machine |
||
304 urządzenia do czyszczenia stali nierdzewnej do silników odrzutowych ,, Czyszczenie komponentów lotniczych
Podstawy i techniki gry
| Model | JP-1144ST |
| Rozmiar zbiornika wewnętrznego: | 1200 * 1000 * 800 mm; |
| Pojemność: | 960 litrów; |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 + 201 Shell; |
| Częstotliwość ultradźwięków: | 28 kHz |
| Przetworniki; | Z 114 głowicami; |
| Moc ultradźwiękowa | 24 kW; |
| Moc generatora | 220V, 50 / 60HZ |
| Napięcie robocze: | 380 V 50 Hz; |
| Gwarancja: | 1 rok. |
| Podanie | Do czyszczenia silników samochodowych, silników samochodów ciężarowych, czyszczenia części silnika |
1) Pojemność 960 litrów, do ładowania silników, turbosprężarek, części morskich;
2) Udźwig: 800 kg, aby utrzymać masę silnika
3) Czas ustawiony od 1 sekundy do 99 godzin. Wystarczy ustawić czas i odejść, aż skończy się cykl prania.
Zdjęcie produktu: 
Jak używać :
Napełnij wodą w zbiorniku ultradźwiękowym, dodaj trochę detergentu jako wskazówki.
Włóż silniki do zbiornika,
Ustaw czas i temperaturę;
Przed i po czyszczeniu silnika: 
Co może zrobić ultraosnic?
Myjki ultradźwiękowe usuwają brud, oleje, smary, węgiel, rdzę i inne rodzaje brudu, które gromadzą się na silnikach i częściach mechanicznych. Rowki, wewnętrzne przejścia, uszczelki i inne trudno dostępne obszary są łatwo czyszczone, eliminując godziny demontażu i ponownego montażu złożonych części. Części morskie, łopatka turbo, wymiennik ciepła, gaźniki, głowice cylindrów, części aluminiowe, to kilka przykładów elementów, które są dokładnie czyszczone bez ręcznego szorowania w myjce ultradźwiękowej
Podanie:
| Przemysł | Czyszczenie obiektów |
| Przemysł samochodowy | części silnika, skrzynia biegów, amortyzator, automatyczna dysza, cylinder, zawór, gaźniki |
| Elektroinkowie | Płytka PCB, części elektroniczne, części telewizyjne, części komputerowe |
| Części lotnicze i morskie | Łopatki turbiny, elementy silników morskich, części remontowe, elementy pneumatyczne |
| Maszyneria | Formy, części precyzyjne, części prasujące, części do aparatów, łożyska, narzędzia sprzętowe |
| Plating and Painting | części polerskie, frez SUS, zastawa stołowa, poszycie |
| Przemysł spożywczy | Taca piekarnika, bojler, butelki, zakrętka, filtry kapturowe |
| Narzędzie optyczne i zegarek | soczewki optyczne, okulary, okulary przeciwsłoneczne, metal, złoto, biżuteria, diament, opaska na zegarek, osłona zegarka, zegarek |
| Biżuteria | Biżuteria, diament, złoto, produkty srebrne |
| Stomatologiczne i medyczne | Sprzęt dentystyczny, implant medyczny, zlewki, butelki, fiolki, pipety lub inne akcesoria laboratoryjne. |
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370