|
Szczegóły Produktu:
|
| Pojemność zbiornika: | 1000 * 600 * 600 (Dł. X szer. X wys.) | ultradźwiękowe częstotliwości: | 28 kHz lub 40 kHz |
|---|---|---|---|
| maksymalna moc ultradźwiękowa: | 3600W | Grzejnik: | do 99 ° C |
| Opcjonalne: | system filtracji oleju | Zegar: | 1 ~ 99 godzin |
| Moc grzewcza: | 4,5KW, płyta grzewcza | materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| aplikacji: | Blok silnika, części silnika; Elektronika i PCB; | ||
| Podkreślić: | ultrasonic cleaning device,ultrasonic washing machine |
||
Profesjonalny ultradźwiękowy środek czyszczący z 2 komorami do silników motocyklowych, gaźników
Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego ze zbiornikiem do płukania: | |
| Model | JP-2144GH |
| Czyszczenie zbiornika | 1000 * 600 * 600 |
| Wymiar zbiornika na płuczkę (mm) | 1000 * 600 * 600 |
| Max. Pojemność | 360 L / zbiornik |
| Sprawa budowlana | SUS304 (Dostępne lustrzane odbicie) |
| Zbiornik konstrukcji | SUS304 |
| Numer przetwornika | 144 szt |
| Moc ultradźwiękowa (maks.) | 3600 * 2 W |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 kHz |
| Zakres temperatury | Regulacja ~ 99C |
| Moc grzewcza | 30 KW |
| Regulator czasowy | 1 ~ 99h |
| Drenaż | Zawór 1 '' |
| Pokrywa i koszyk | Dostępne, materiał: SUS304 |
| Czyszczenie napięcia w zbiorniku | Faza AC220V / AC380V 3-fazowa |
| Napięcie generatora | Faza AC110V / 220V 1 |
| cechy | Z podwójnym zbiornikiem do czyszczenia i płukania. Z systemem filtracji Wielokierunkowe kółka z hamulcem; |


Myjka ultradźwiękowa jest bardzo skutecznym narzędziem do czyszczenia rdzy, oleju, węgla dla:

Ultrasonics skutecznie czyści i usuwa:
Przed i po użyciu myjka ultradźwiękowa:
Usuń węgiel buildup
Usuń farbę
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370