|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | stal nierdzewna SUS304 / 316L | użyć: | czyszczenia, odtłuszczania |
|---|---|---|---|
| Kontroli: | oddzielne generator | Opcjonalne: | układ filtra oleju |
| Specjalne: | Multi Tank | ultradźwiękowe częstotliwości: | 28khz / 40khz |
| Moc ultradźwiękowa: | 3000 W. | Moc: | Regulowana moc ultradźwiękowa |
| Grzejnik: | 20 do 80 asjudt | ||
| Podkreślić: | dual frequency ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning unit |
||
Przemysłowe myjki ultradźwiękowe o dużej pojemności
Large-capacity ultrasonic industrial cleaning units are designed to handle large and heavy duty equipment and parts, including a variety of industrial parts, automotive and aerospace parts. Ultradźwiękowe przemysłowe urządzenia czyszczące o dużej pojemności są zaprojektowane do obsługi dużych i ciężkich urządzeń i części, w tym różnych części przemysłowych, części samochodowych i lotniczych. These units typically feature rinse and dry stations and other features. Urządzenia te zazwyczaj posiadają stacje do płukania i suszenia oraz inne funkcje.
Co może zrobić myjka ultradźwiękowa?
Aby usunąć węgiel, olej, kurz, rdzę, które zbijają się na dowolnych przedmiotach.
Brak uszkodzeń powierzchni przedmiotu i poprawa skuteczności czyszczenia.
Specyfikacja:
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 KHz / 28 KHz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 264 litrów |
| Transduktor | 60szt |
| Regulator czasowy | 1-99 godzin regulowane |
| Podgrzewacz | Regulacja od 20 ° C do 95 ° C |
| Zasilacz | AC380V, 3 fazy / 50 Hz |
| Moc grzewcza | 9000 W. |
| Moc ultradźwiękowa | 3000 W. |
| Generator | 2 szt |
| Rozmiar zbiornika (DxSxW) | 800 x 600 x 550 mm |
| Rozmiar jednostki | 1060 * 1400 * 950 mm |
| Wielkość opakowania | 1120 * 1460 * 1070 mm Drewniana obudowa |
| Gwarancja | 1 rok |
Jednoskładnikowy przemysłowy ultarsonic cleaner:
| Model | JP-360ST | JP-480ST | JP-600ST | JP-720ST | JP-1108ST |
| Rozmiar zbiornika (MM) | 600 * 500 * 450 | 700 * 500 * 500 | 800 * 600 * 550 | 1000 * 600 * 600 | 1000 * 900 * 600 MM |
| Pojemność baku | 135L | 175L | 264L | 360L | 540L |
| Przetworniki | 36 | 48 | 60 | 72 | 108 |
| Moc ultradźwiękowa | 1800 W. | 2400 W. | 3000 W. | 3600 W. | 5400w |
| Moc grzewcza | 4500 W. | 6000 W. | 6000 W. | 9000 W. | 18 kw |
| Częstotliwość | 40 kHz / 28 kHz | ||||
| Materiał zbiornika | 304 / 316SUS | ||||
| Grubość zbiornika | 2 MM | ||||
| Regulator czasowy | 1S-99 godzin regulowany / normalnie otwarty | ||||
| Podgrzewacz | 20-95c regulowany | ||||
| Zawór spustowy | 1 cal | ||||
| Koszyk i pokrywka | standardowo wyposażony | ||||
| Napięcie maszyny | AC 220 V / 380 V, 3 fazy | ||||
| Napięcie generatora | AC 110 V / 220 V, 1 faza | ||||
| funkcje | Z kółkami z hamulcem | ||||
| Uszczelka | drewniana skrzynka | ||||
| Gwarancja | 1 rok | ||||
Aplikacje:
Myjka ultradźwiękowa to bardzo skuteczne narzędzie do czyszczenia:
odtłuszczanie bloku silnika,
chłodnica czysta,
części elektroniczne.
Gaźnik
Odlewy
Wtryskiwacze paliwa
Części obrabiane
Części tłoczone
Przełączniki
Przewaga konkurencyjna:
![]()
![]()
Przed i po użyciu myjka ultradźwiękowa:
![]()
![]()
![]()
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370