|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | SUS ze stali nierdzewnej | Pojemność: | 135L |
|---|---|---|---|
| Pojemność zbiornika: | 600 * 500 * 450 mm | Wielkość urządzenia: | 805 * 705 * 780 mm |
| Częstotliwość: | 40 KHz | Moc ultradźwiękowa: | 1800 w |
| Moc grzewcza: | 4500w | Zegar: | 1-99 minut |
| Grzejnik: | Regulacja 20 ~ 95C | ||
| Podkreślić: | dual frequency ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning unit |
||
Ultradźwiękowy gaźnik i części do czyszczenia silnika
Cechy:
Nadaje się do wszystkich typów części silnika
myjki ultradźwiękowe skutecznie i dokładnie czyścą wszystkie rodzaje części silnika:
Motoryzacja: Dokładnie usuwa osady węglowe, smary i inne rodzaje zanieczyszczeń oraz zanieczyszczeń z gaźników, kolektorów wydechowych, bloków cylindrów, 2-suwowych i 4-suwowych silników motocyklowych, maszyn śnieżnych, cylindrów i głowic ATV i innych.
Marine: Odpowiedni do silników przyczepnych i zewnętrznych, chemia czyszcząca jest zarówno dokładna, jak i delikatna dla części aluminiowych, zmniejszając ryzyko wystąpienia korozji w przyszłości.
Samoloty: Wysokie wymagania silników lotniczych powodują potrzebę intensywnego czyszczenia, które przywróci część silnika do stanu zbliżonego do pierwotnego. Nasze urządzenia ultradźwiękowe umożliwiają łatwe, dokładne i bezpieczne czyszczenie zarówno dużych, jak i małych części. Ostrza turbin, dysze paliwowe, elementy generatora, hamulce i inne części wymagające okresowego czyszczenia są skutecznie i dokładnie czyszczone przy użyciu ultradźwiękowego procesu czyszczenia.
Specificatoin:
| Model | JP-360ST |
| Moc ultradźwiękowa | 1800 W (przetworniki 30szt) |
| Częstotliwość | 40 kHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 1800W |
| Pojemność baku | 135 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-99 min regulowany |
| Podgrzewacz | 0 ~ 80 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 700 * 500 * 450 MM |
| Rozmiar jednostki | 805 * 705 * 780 MM |
| Wielkość opakowania | Drewniana skrzynka |
| północny zachód | 85 kg |
| GW | 110 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 | CE i RoHS |
Od 10 galonów do 200 galonów, rozmiar można dostosować
Głównym wyzwaniem każdego systemu czyszczącego jest trudność w pokonaniu niewielkich przestrzeni, skomplikowanej geometrii i trudno dostępnych powierzchni. Czyszczenie ultradźwiękowe przenika nawet nieprzelotowe dziury i małe otwory, które dawno już osiągnęły sukces. Jednolite mieszanie roztworu czyszczącego zapewnia, że działanie oczyszczające przenika nawet w trudno dostępne miejsca, które wcześniej wymagały specjalistycznych szczotek i innych skomplikowanych urządzeń czyszczących, bez rzeczywistej gwarancji pomyślnego i konsekwentnego czyszczenia. Różne czynniki określają, która kombinacja jednostki ultradźwiękowej i roztworu chemicznego jest dopasowana do konkretnego zapotrzebowania.

Cały zestaw maszyn, w tym:
1 * maszyna do czyszczenia
1 * pokrywa
1 * kosz
1 * generator ;
Jak korzystać z myjki ultradźwiękowej?
Czyszczenie przed lakierowaniem
Czyszczenie ultradźwiękowe 130 ° F, 2 do 3 minut, od 38 do 40 kHz, szybkość przemiatania 300 Hz
Chemia, Brulin 815GD, 12 uncji na galon wody
Spryskać wodą dejonizowaną * wodą, aby usunąć detergent
Zanurzenie zanurzeniowe w płynącej ciepłej dejonizowanej * wodzie (30 sekund)
Spryskać wodą dejonizowaną * wodą (końcowe płukanie)
Przedmuchaj do sucha czystym sprężonym powietrzem lub suchym azotem
Czyszczenie w celu usunięcia nagromadzenia wapnia (zastępuje "chem-clean")
Czyszczenie ultradźwiękowe <110 ° F, 2 do 3 minut, przemiatanie 38 do 40 kHz, szybkość przemiatania 300 Hz
Chemia, Ultra-moc 132, 1 do 1 ½ uncji na galon wody
Spryskać wodą dejonizowaną * wodą, aby usunąć detergent
Zanurzenie zanurzeniowe w płynącej ciepłej dejonizowanej * wodzie (30 sekund)
Spryskać wodą dejonizowaną * wodą (końcowe płukanie)
Przedmuchaj do sucha czystym sprężonym powietrzem lub suchym azotem
Przed i po :
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370