|
Szczegóły Produktu:
|
| Pojemność zbiornika: | 1000x600x600mm (LxWxH) | ultradźwiękowe częstotliwości: | 28khz / 40khz |
|---|---|---|---|
| ultradźwiękowe maks. moc: | 3600W | Grzejnik: | Dostosuj 20 do 80 |
| Opcjonalne: | system filtracji oleju | Zegar: | 1 ~ 99 godzin |
| Moc grzewcza: | 9KW, płyta grzewcza | materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| Podkreślić: | dual frequency ultrasonic cleaner,ultrasonic washing machine |
||
Maszynki okrętowe i silniki okrętowe Ultradźwiękowe urządzenie czyszczące / przemysłowe czyszczenie ultradźwiękowe Wanna
Specyfikacja produktu:

Przewaga konkurencyjna:
Czyszczenie ultradźwiękowe: | |
| Model | JP-720ST |
| Wymiary zbiornika ultradźwiękowego (mm) | 550X400X350 |
| Wymiar zbiornika płukania (mm) | 550X400X350 |
| Max. Pojemność | 77L / zbiornik |
| Sprawa budowlana | SUS304 (dostępna lustrzanka) |
| Zbiornik Konstrukcji | SUS304 |
| Numer przetwornika | 24 szt |
| Moc ultradźwiękowa (maks.) | 1200W |
| Częstotliwość ultradźwięków | 40 kHz |
| Zakres temperatury | ~ 99C regulowane |
| Moc grzewcza | 3KW |
| Regulator czasowy | 1 ~ 99 godz |
| Drenaż | 3/4 "zawór |
| Pokrywka i kosz | Dostępny, materiał: SUS304 |
| Czyszczenie zbiornika | AC220V / AC380V 3faz |
| Napięcie generatora | AC110V / 220V 1faz |
| cechy | Z podwójnym zbiornikiem do czyszczenia i płukania. Z systemem filtracji Kółka wieloobrotowe z hamulcem; |
Skymen --- profesjonalny producent od 10 lat, dedykowany do czyszczenia ultradźwiękowego.
Znakomity zespół inżynierów może zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów.
Wysokiej jakości produkty i dobra obsługa posprzedażowa sprawiają, że Skymen zajmuje pierwsze miejsce w Chinach.
JTS-720st Dane techniczne:
Pakowanie, załadunek, czas dostawy | |
Jednostka pakująca | 1set / drewniana obudowa |
Metoda pakowania | Eksportuj drewnianą obudowę |
Port ładowania | Shenzhen / Hongkong |
Czas dostawy | Około 20 dni roboczych |
Minimalna ilość zamówienia | 1 zestaw |
Metoda transportu | Przez express company / air / sea |
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370