|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Stal nierdzewna SUS304 | Czyste medium: | Mokre czyszczenie |
|---|---|---|---|
| Teoria: | Fizyczne czyszczenie | tryb sterowania: | Sztuczne |
| Znak: | Dokładne czyszczenie | Automatyzacja: | półautomatyczny |
| status: | Nowy | ||
| Podkreślić: | skymen ultrasonic cleaner,ultrasonic bath cleaner |
||
Przenośny Benchtop Ultrasonic Cleaner, Mini Dental Instrument medyczny ultradźwiękowe czyszczenia
Dane techniczne:
| Model | JP-020S |
| Moc ultradźwiękowa | 60 / 120W (przetwornik 2pc) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 200W |
| Pojemność baku | 3.2 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-30min regulowany |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80 ℃ regulowane |
| Kosz na mycie | 1 szt |
| Pokrywa | zawierać |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 240 * 135 * 100 mm |
| Wielkość jednostki | 265 * 165 * 220 mm |
| Wielkość opakowania | 340 * 245 * 310 mm |
| północny zachód | 3,6 kg |
| GW | 4,3 Kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |

Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370