|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar opakowania: | L305 * W205 * H100mm | Moc ultradźwiękowa: | 300W |
|---|---|---|---|
| ultradźwiękowe częstotliwości: | 28khz / 40khz | Przetworniki: | 6szt. |
| Zbiornik materiału: | SUS304 / SUS316 | Grubość: | 2,5 mm |
| Poprowadź drogę: | sztywny / elastyczny wąż | aplikacji: | wymieszać / wymieszać / rozwiązać / wyczyścić |
| Napięcie: | AC110 / AC220V | Gwarancja: | 1 rok i wsparcie techniczne na zawsze |
| Podkreślić: | submersible ultrasonic transducer,ultrasonic extraction equipment |
||
28KHz / 40KHz Ultradźwiękowy generator genów i zanurzalny przetwornik zanurzeniowy
Przetwornik ultradźwiękowy pomaga w budowaniu zewnętrznego zbiornika do ultraosonowego zbiornika czyszczącego. Ultradźwiękowy zbiornik czyszczący ułatwi Ci czyszczenie:
| Przemysł | Czyszczenie obiektów |
| Przemysł samochodowy | części silnika, skrzynia biegów, amortyzator, automatyczna dysza, cylinder, zawór, gaźniki |
| Elektroksyny | Płyta PCB, części elektroniczne, części do telewizorów, części komputerowe |
| Części lotnicze i morskie | Ostrza turbinowe, komponenty silnika okrętowego, części do przeglądów, pneumatyka |
| Maszyneria | Formy, części precyzyjne, elementy dociskowe, części kamer, łożyska, narzędzia sprzętowe |
| Poszycie i malowanie | polerowanie części, nożyce SUS, zastawa stołowa, poszycie |
| Przemysł spożywczy | Kuchenka, kocioł, butelki, zakrętka do butelki, filtry kapturowe |
| Narzędzie optyczne i oglądaj | soczewki optyczne, okulary, okulary przeciwsłoneczne, metal, złoto, biżuteria, diament, zegarek, zegarek, zegarek ręka |
| Biżuteria | Wyroby jubilerskie, diamentowe, złote, srebrne |
| Dental i medyczne | Urządzenie stomatologiczne, implant medyczny, zlewki, butelki, fiolki, pipety lub inne akcesoria laboratoryjne. |
Skrzynka przetwornika i generator ultradźwiękowy
Pakowanie: 1jednostka / karton lub 1jednostka / drewniana walizka

Specyfikacja JP-1006I
| Model | JP-1006I |
| Rozmiar opakowania | L305 * W205 * H100mm |
| Moc ultradźwiękowa | 300 W |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 28 / 40KHz |
| Materiał zbiornika | SUS304 / SUS316 |
| Grubość | 2,5 MM |
| Poprowadź drogę | sztywny / elastyczny wąż |
| Napięcie | AC100-120V 50 Hz / 60 Hz; AC220-240V 50Hz / 60Hz |
| Gwarancja | 1 rok i wsparcie techniczne na zawsze |
Inny produkt
| Zanurzeniowa seria paczek ultradźwiękowych | ||||||
| Model | JP-1006I | JP-1012I | JP-1018I | JP-1024I | JP-1030I | JP-1036I |
| Rozmiar paczki / mm | 305 * 205 * 100 | 355 * 305 * 100 | 340 * 280 * 100 | 430 * 280 * 100 | 460 * 370 * 100 | 550 * 450 * 100 |
| Moc ultradźwiękowa | 300 W | 600 W | 900 W | 1200W | 1500 W | 1800W |
| Przetworniki | 6 | 12 | 18 | 24 | 30 | 36 |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 28KHz / 40KHz | |||||
| Materiał | SUS304 / SUS316 | |||||
| Grubość | 2,5 mm | |||||
| Napięcie | AC110V / 220V | |||||
| Lead-out way | sztywny / elastyczny wąż | |||||
Sposób instalacji:
Na dnie

Bok

Dostępna jest częstotliwość przetwornika 28 KHz, 40 KHz, 68 KHz, 100 KHz.

Elastyczny sposób wyprowadzenia

Sztywny sposób leas-out
Informacje o firmie
Firma Skymen specjalizuje się w czyszczeniu ultradźwiękowym od ponad dziesięciu lat.
Mamy profesjonalny zespół, więc możemy zaoferować ci umiarkowaną wycenę w ciągu 24 godzin.
Obiecujemy, że darmowe części zostaną wysłane w ciągu 1 roku gwarancji i wsparcia technicznego na zawsze.
Pls bezpłatnie się ze mną skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzeby.
ODM jest mile widziany.

Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370