|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | ABS | Czyste medium: | Mokre czyszczenie |
|---|---|---|---|
| Teoria: | Fizyczne czyszczenie | Znak: | Dokładne czyszczenie |
| tryb sterowania: | Sztuczne | Dostosować: | Dostępne |
| status: | Nowy | ||
| Podkreślić: | ultrasonic vegetable cleaner,ultrasonic jewelry cleaner |
||
Przenośny cyfrowy instrument dentystyczny ABS Portable Ultrasonic Cleaner 750ml Mini rozmiar
Specyfikacja:
| Model | JP-900S |
| Moc ultradźwiękowa | 35W (przetwornik 1pc) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 0,75 l |
| Regulator czasowy | 5 Cyfrowych ustawień timera |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 150x130x50 MM |
| Wielkość jednostki | 200x175x145MM |
| Wielkość opakowania | 240x200x200mm |
| północny zachód | 1,0 kg |
| GW | 1,2 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370