|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej | Czyste medium: | Mokre czyszczenie |
|---|---|---|---|
| Znak: | Dokładne czyszczenie | Teoria: | Fizyczne czyszczenie |
| tryb sterowania: | Sztuczne | Dostosować: | Dostępne |
| aplikacji: | Czyszczenie okien | ||
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning device |
||
Skymen 330l Przemysłowe urządzenia czyszczące Suszenie osłonowe z siatką
Specyfikacja:
| Częstotliwość ultradźwięków | 28KHz lub 40KHz |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS304 |
| Pojemność baku | 264 L |
| Regulator czasowy | 1 ~ 99 min regulowane |
| Podgrzewacz | 20 ° C do 95 ° C regulowane |
| Zasilacz | AC 220V, 3 fazy |
| AC 380V, 3 fazy | |
| Moc ultradźwiękowa | 3000 W (60 przetworników) |
| Moc grzewcza | 6000 W |
| Cecha | Wieszak i tacę, zawiera fliter |
| Zbiornik ultradźwiękowy | 2400 * 220 * 500 mm (L x W x H) |
| Zbiornik do płukania | 2400 * 220 * 500 mm (L x W x H) |
| Rozmiar jednostki | 2580 * 670 * 720 mm (dł. X szer. X wys.) |
| wielkość paczki | drewniana skrzynka |
| NW / GW | 278 kg / 332 kg |
| Gwarancja | 1 rok |


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370