|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej | Czyste medium: | Mokre czyszczenie |
|---|---|---|---|
| Czysty efekt: | Dokładne czyszczenie | Teoria: | fizyczny |
| Znak: | Sztuczne | Dostosować: | Dostępne |
| Automatyzacja: | półautomatyczny | status: | Nowy |
| Podkreślić: | stainless steel ultrasonic cleaner,ultrasonic bath cleaner |
||
Sprzęt ultradźwiękowy do czyszczenia ultradźwięków 30L dla urządzeń laboratoryjnych
Dane techniczne:
| Model | JP-100S |
| Moc ultradźwiękowa | 600W |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 500W |
| Pojemność baku | 30 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-30min regulowany |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 500 * 300 * 200 mm |
| Wielkość jednostki | 530 * 325 * 325 mm |
| Wielkość opakowania | 635 * 405 * 390 mm |
| północny zachód | 15 kg |
| GW | 16 kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |
Cechy:
1. zbiornik ze stali nierdzewnej ma odporność na zużycie i długą żywotność.
2. pojemność zbiornika: 30 L, z cyfrowym sterowaniem czasowym i ogrzewaniem
3. ze koszem ze stali nierdzewnej
4.Użyj tylko wody z kranu lub alkoholu przemysłowego i środka do czyszczenia rozpuszczalników, aby uzyskać większe wymagania dotyczące czyszczenia
5. sterownik przemysłowy mikrokontroler mikrokontrolera.sprężyste płyty sterujące, bardziej bezpieczne i stabilne
6.Temperatura dostrojona od 20 ° C do 80 ° C
Certyfikacja: CE i RoHS

Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370