|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | ABS, stal nierdzewna | Czyste medium: | Mokre czyszczenie |
|---|---|---|---|
| tryb sterowania: | Sztuczne | Czysty efekt: | Dokładne czyszczenie |
| Teoria: | Czyszczenie pyskularne | Dostosować: | Dostępne |
| status: | Nowy | ||
| Podkreślić: | small ultrasonic cleaner,ultrasonic vegetable cleaner |
||
0,6L 35W 42KHz cyfrowy ultradźwiękowe Cleaner, zegarek Sunglass okulary okulary ultradźwiękowe pralki
Specyfikacja:
| Model | JP-3800T |
| Moc ultradźwiękowa | 35W (przetwornik 1pc) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 0,6 l |
| Regulator czasowy | 5 Cyfrowych ustawień timera |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 155x95x52 mm |
| Wielkość jednostki | 210x145x140 mm |
| Wielkość opakowania | 265x175x180mm |
| północny zachód | 1,0 kg |
| GW | 1,2 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370