|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | ABS | Środek czyszczący: | Mokre czyszczenie |
|---|---|---|---|
| Czysty efekt: | Dokładne czyszczenie | tryb sterowania: | Sztuczne |
| Teoria: | Fizyczne czyszczenie | Charater: | wysoka wydajność |
| Dostosować: | Dostępne | status: | Nowy |
| Podkreślić: | small ultrasonic cleaner,ultrasonic jewelry cleaner |
||
40KHz Czę stotliwość cyfrowego czujnika ultradźwię kowego 35W CE / RoHS / FCC
Specyfikacja:
| Model | JP-900S |
| Moc ultradźwiękowa | 35W (przetwornik 1pc) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 0,75 l |
| Regulator czasowy | 5 Cyfrowych ustawień timera |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 150x130x50 MM |
| Wielkość jednostki | 200x175x145MM |
| Wielkość opakowania | 240x200x200mm |
| północny zachód | 1,0 kg |
| GW | 1,2 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |



Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370