|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | ABS | tryb sterowania: | Sztuczne |
|---|---|---|---|
| Teoria: | Fizyczne czyszczenie | Czysty efekt: | Dokładne czyszczenie |
| Znak: | wysoka wydajność | status: | Nowy |
| Dostosować: | Dostępne | Czyste medium: | Mokre czyszczenie |
| Podkreślić: | small ultrasonic cleaner,ultrasonic vegetable cleaner |
||
Urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowego gospodarstwa domowego Podwodne urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowego
Specyfikacja:
| Model | JP-2500 |
| Moc ultradźwiękowa | 120 W (przetworniki 2 szt.) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 200W |
| Pojemność baku | 2,5 l |
| Regulator czasowy | 7 Cyfrowych ustawień timera |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 250 * 150 * 80 mm |
| Wielkość jednostki | 290 * 223 * 185 mm |
| Wielkość opakowania | 340x250x235mm |
| północny zachód | 2,8 kg |
| GW | 3,3 Kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370