|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Stal nierdzewna SUS304 | Czyste medium: | Mokre czyszczenie |
|---|---|---|---|
| Teoria: | Fizyczne czyszczenie | Dostosować: | Dostępne |
| tryb sterowania: | Sztuczne | Znak: | Wysoka wydajność |
| status: | Nowy | ||
| Podkreślić: | ultrasonic washing machine,ultrasonic cleaning unit |
||
360 L Urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowe w płynie, części metalowe Czyszczenie ultradźwiękowe Szybki smar na oleje
Inne właściwości Skymen Metal Stamped Parts Czyszczacz ultradźwiękowy Programowanie cyklu czyszczenia przy użyciu przyjaznych dla użytkownika klawiszy i wyświetlaczy. Przykłady obejmują
Dane techniczne:
| Model | JP-720G |
| Moc ultradźwiękowa | 3600W (przetworniki 60szt.) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 9000W |
| Pojemność baku | 360 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowo regulowane 1-99min |
| Podgrzewacz | 0 ~ 95 ℃ regulowane |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 1000 * 600 * 600 mm |
| Wielkość jednostki | 1170 * 770 * 715 mm |
| Wielkość opakowania | 1390 * 860 * 1050 mm |
| północny zachód | 216 Kg |
| GW | 287 Kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 / CE |



Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370