|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej | Czyste medium: | Mokre czyszczenie |
|---|---|---|---|
| Dostosować: | Dostępne | Teoria: | Fizyczne czyszczenie |
| Efekt czyszczenia: | Dokładne czyszczenie | status: | Nowy |
| Podkreślić: | ultrasonic cleaning equipments,pcb ultrasonic cleaner |
||
Cechy:
1. zbiornik ze stali nierdzewnej ma odporność na zużycie i długą żywotność.
2. pojemność zbiornika: 4.5L (1.2Gal), z regulatorem czasowym i grzejnikiem
3. ze koszem ze stali nierdzewnej
4.Użyj tylko wody z kranu lub alkoholu przemysłowego i środka do czyszczenia rozpuszczalników, aby uzyskać większe wymagania dotyczące czyszczenia
5. sterownik przemysłowy mikrokontroler mikrokontrolera.sprężyste płyty sterujące, bardziej bezpieczne i stabilne
Certyfikat: CE i RoHS
| Model | JP-030 |
| Moc ultradźwiękowa | 180W (przetwornik 3pc) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 200W |
| Pojemność baku | 4,5 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-30min regulowany |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 300 * 150 * 100 mm |
| Wielkość jednostki | 325 * 180 * 225 mm |
| Wielkość opakowania | 410 * 255 * 310 mm |
| północny zachód | 4,6 kg |
| GW | 5,4 kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370