|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa produktu: | Ultradźwiękowa | Pojemność: | 77 litrów |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 1200W | Zegar: | 1 ~ 99 godzin |
| Funkcja: | Moc regulowana | Częstotliwość: | 40khz |
| materiał: | SUS304/316 | Moc grzewcza: | 3Kw |
| Przetwornik: | 24 szt | marki: | Skymen |
| certification: | CE | aplikacji: | Części samochodowe, części mechaniczne |
| Podkreślić: | dual frequency ultrasonic cleaner,ultrasonic washing machine |
||
77 Litry Przemysłowy Sonic Cleaner Zbiornik Zanurzeniowy dla Kuchni Do Usuwania Kurzu, Olejów, Mrozu

Środki czyszczące części ultradźwiękowe usuwają brudu, oleje, smary, węgiel i inne rodzaje zanieczyszczeń, które gromadzą się na silnikach i częściach mechanicznych. Rygle, wewnętrzne korytarze, uszczelnienia i inne trudno dostępne obszary są czyszczone łatwo, eliminując czas demontażu i ponownego złożenia złożonych części.
Korzyść:


Ultradźwiękowe urządzenie czyszczące ze zbiornikiem do płukania: | |
| Model | JP-240ST |
| Zbiornik ultradźwiękowy | 550X400X350 |
| Max. Pojemność | 77L / zbiornik |
| Sprawa budowlana | SUS304 (dostępna lustrzanka) |
| Zbiornik Konstrukcji | SUS304 |
| Numer przetwornika | 24 szt |
| Moc ultradźwiękowa (maks.) | 1200W |
| Częstotliwość ultradźwięków | 40 kHz |
| Zakres temperatury | ~ 99C regulowane |
| Moc grzewcza | 3kW |
| Regulator czasowy | 1 ~ 99 godz |
| Drenaż | 3/4 "zaworu |
| Pokrywka i kosz | Dostępny, materiał: SUS304 |
| Czyszczenie zbiornika | AC220V / AC380V 3faz |
| Napięcie generatora | AC110V / 220V 1faz |
| cechy | Z podwójnym zbiornikiem do czyszczenia i płukania. |
Efekt czyszczenia od klientów


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370