|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa produktu: | Ultradźwiękowa | Pojemność: | 77 litrów |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 1200W | Zegar: | 1 ~ 99 godzin |
| Funkcja: | Moc regulowana | Częstotliwość: | 40khz |
| materiał: | SUS304/316 | Moc grzewcza: | 3Kw |
| Przetwornik: | 24 szt | marki: | Skymen |
| certification: | CE | aplikacji: | Części samochodowe, części mechaniczne |
| Podkreślić: | dual frequency ultrasonic cleaner,ultrasonic washing machine |
||
Ogrzewanie Ultradźwiękowe Czyszczenie Wanny, Przemysłowe Urządzenia Czyszczące Dla Części Lotnictwa i Lotnictwa

Korzyść:
Czyszczenie ultradźwiękowe jest idealne do:
Czystość produktów i komponentów wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo Twojego zespołu - technologia czyszczenia ultradźwiękami przyczynia się do zwiększenia wysiłku na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa i niezawodności komponentów przestrzeni kosmicznej, przy jednoczesnym osiągnięciu optymalnych standardów czystości.
Specyfikacja:
Ultrasonic cleaning machine JP-240ST | |
| Model | JP-240ST |
| Zbiornik ultradźwiękowy | 550X400X350 mm |
| Max. Pojemność | 77L / zbiornik |
| Sprawa budowlana | SUS304 (dostępna lustrzanka) |
| Zbiornik Konstrukcji | SUS304 |
| Numer przetwornika | 24 szt |
| Moc ultradźwiękowa (maks.) | 1200W |
| Częstotliwość ultradźwięków | 40 kHz |
| Zakres temperatury | ~ 99C regulowane |
| Moc grzewcza | 3KW |
| Regulator czasowy | 1 ~ 99 godz |
| Drenaż | 3/4 "zaworu |
| Pojemnik i kosz | Dostępny, materiał: SUS304 |
| Czyszczenie zbiornika | AC220V / AC380V 3faz |
| Napięcie generatora | AC110V / 220V 1faz |
| cechy | Z podwójnym zbiornikiem do czyszczenia i płukania. |
Podanie:
Model ten jest przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Takie jak przemysł odlewania ciśnieniowego, formy wtryskowe, części samochodowe i kombi. Szybko i skutecznie. Dzięki unikalnym technikom czyszczenia ta maszyna zawiera jeden duży grzejnik higvhicle, grzejnik kompresorowy przemysłowy i chłodzony hydraulicznie zbiornik czyszczący. Dostępne są także układy sterowania generatorami, pompy i systemy filtracji.

Efekt czyszczenia od klientów

Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370