|
Szczegóły Produktu:
|
| aplikacji: | Czyszczenie biżuterii | Środek czyszczący: | mokro |
|---|---|---|---|
| Automatyzacja: | Automatyczne | Dokładność czyszczenia: | Dokładny |
| Tryb sterowania: | Sztuczne | Działanie: | Fizyczne czyszczenie |
| Certyfikat: | CE / RoHs / FCC | Państwa: | Nowy |
| Podkreślić: | small ultrasonic cleaner,ultrasonic jewelry cleaner |
||
0,6 L Stołowe Biżuteria Biżuteria Okulary Ząbkowane Ultradźwiękowe Wanna CE Rohs FCC
Cechy: 1. Zbiornik ze stali nierdzewnej SUS 304 i obudowa ABS, znakomity wygląd.
2. Cyfrowy przycisk dotykowy i wyświetlacz LED do ustawiania timera,
3. Z plastikowym koszem do mycia i wspornikiem.
4. Przejrzysta okładka.
5. W delikatnym usuwaniu związków, odcisków palców, mydła i innych zabrudzeń nie będzie chmurka, matowa lub zarysowana; Pomagają zmniejszyć czas czyszczenia, poprawić szybkość produkcji i wykończyć jakość.
Specyfikacja:
| Model | JP-3800 |
| Moc ultradźwiękowa | 35W (przetwornik 1pc) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | Układ ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 0,6 l |
| Regulator czasowy | 5 Cyfrowych ustawień timera |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 155x95x52 mm |
| Wielkość jednostki | 210x145x140 mm |
| Wielkość opakowania | 265x175x180mm |
| północny zachód | 1,0 kg |
| GW | 1,2 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370