|
Szczegóły Produktu:
|
| aplikacji: | Czyszczenie biżuterii | Środek czyszczący: | Czyszczenie na mokro |
|---|---|---|---|
| Automatyzacja: | Automatycznie | Dokładność czyszczenia: | Czyste czyszczenie |
| tryb sterowania: | Articficial | zasada działania: | Fizyczny |
| Certyfikat: | CE / RoHs / FCC | Stete: | Nowy |
| Podkreślić: | ultrasonic vegetable cleaner,ultrasonic jewelry cleaner |
||
0.75L Cyfrowy Automatyczny Ultrasonic Okulary Cleaner, Ultrasonic Czyszczenie Bath Z Timer
Specyfikacja:
| Model | JP-900T |
| Moc ultradźwiękowa | 35W (przetwornik 1pc) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Zbiornik | SUS304 |
| Pojemność baku | 0,75 l |
| Regulator czasowy | 5 Cyfrowych ustawień timera |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 150x130x50 MM |
| Wielkość jednostki | 200x175x145MM |
| Wielkość opakowania | 240x200x200mm |
| północny zachód | 1,0 kg |
| GW | 1,2 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |


Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370