|
Szczegóły Produktu:
|
| aplikacji: | Części metalowe czyste; filtry; | Funkcja: | Usuń brud, rdzę, węgiel |
|---|---|---|---|
| Pojemność zbiornika: | 500 * 300 * 250 mm | Moc: | 1500W |
| Pojemność zbiornika: | 38L | Zegar: | 1-99 min regulowany / normalnie otwarty |
| Grzejnik: | 20-80 ℃ regulowany | Napięcie: | AC 110 V / AC 220 V, 1 faza |
| Inne: | OEM/ODM | Częstotliwość ultradźwiękowa: | 28 kHz lub 40 kHz dla opitonu |
| Zbiornik materiału: | SUS 304 | ||
| Podkreślić: | dual frequency ultrasonic cleaner,ultrasonic washing machine |
||
Cyfrowy ultradźwiękowy ultradźwiękowy 38L do części samochodowych, czyszczenie głowicy cylindrów
Przemysłowy ultradźwiękowy środek czyszczący do części samochodowych
| Model | JP-120ST (cyfrowy, z regulacją mocy) |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 28 lub 40 kHz |
| Rozmiar zbiornika | 500 * 300 * 250 mm |
| Rozmiar jednostki | 670 * 480 * 700 mm |
| pakowanie skrzynek drewnianych | 800 * 570 * 870 mm |
| Moc ultradźwiękowa | 240 W ~ 600 W. |
| Moc grzewcza | 1500 W. |
| Regulator czasowy: | 1 ~ 99 min regulowany |
| Podgrzewacz | Regulowany w zakresie 0 ~ 80 ℃ |
| Pojemność baku | 38L z rolką |
Możesz potrzebować więcej opcji:
| Model | JP-120ST | JP-180ST | JP-240ST | JP-300ST | JP-301ST |
| Rozmiar zbiornika (MM) | 500 * 300 * 250 | 500 * 350 * 300 | 550 * 400 * 350 | 550 * 450 * 400 | 800 * 300 * 400 |
| Pojemność baku | 38L | 53L | 77L | 99L | 96L |
| Przetworniki | 12 | 18 | 24 | 30 | 30 |
| Moc ultradźwiękowa | 600 W. | 900 W. | 1200 W. | 1500 W. | 1500 W. |
| Moc grzewcza | 1500 W. | 3000 W. | 3000 W. | 3000 W. | 3000 W. |
| Częstotliwość | 40 kHz / 28 kHz | ||||
| Materiał zbiornika | 304 / 316SUS | ||||
| Grubość zbiornika | 2 MM | ||||
| Regulator czasowy | 1-99 min regulowany / normalnie otwarty | ||||
| Podgrzewacz | 20-95c regulowany | ||||
| Zawór spustowy | 1 cal | ||||
| Koszyk i pokrywka | standardowo wyposażony | ||||
| Napięcie | AC 110 V / 220 V, 1 faza | ||||
| cechy | Z kółkami z hamulcem | ||||
| Uszczelka | drewniana skrzynka | ||||
| Gwarancja | 1 rok | ||||

Dlaczego myjka ultradźwiękowa może to zrobić?
Myjki ultradźwiękowe usuwają brud, oleje, smary, węgiel i inne zanieczyszczenia, które gromadzą się na silnikach i częściach mechanicznych. Rowki, wewnętrzne przejścia, uszczelki i inne trudno dostępne obszary są łatwo czyszczone, co eliminuje godziny demontażu i ponownego montażu skomplikowanych części. Gaźniki, tłoki , głowice cylindrów, części aluminiowe i zaciski hamulcowe to kilka przykładów elementów, które są dokładnie czyszczone bez ręcznego szorowania w myjce ultradźwiękowej
W porównaniu z tradycyjnym opryskiwaczem wodnym myjka ultradźwiękowa to:
Podanie
| Przemysł | Czyszczenie przedmiotów |
| Przemysł samochodowy | części silnika, skrzynia biegów, amortyzator, automatyczna dysza, cylinder, zawór, gaźniki |
| Electrnoincs | Płytka PCB, części elektroniczne, części telewizyjne, części komputerowe |
| Lotnictwo i części morskie | Łopatki turbin, elementy silnika okrętowego, części remontowe, pneumatyka |
| Maszyneria | Formy, części precyzyjne, części tłoczące, części kamer, łożyska, narzędzia sprzętowe |
| Poszycie i malowanie | części do polerowania, nóż SUS, zastawa stołowa, poszycie |
| Przemysł spożywczy | Taca piekarnika, bojler, butelki, zakrętka, filtry kapturowe |
| Narzędzie optyczne i do oglądania | soczewka optyczna, okulary, okulary przeciwsłoneczne, metal, złoto, biżuteria, diament, opaska, osłona zegarka, ręka zegarka |
| Biżuteria | Wyroby jubilerskie, diament, złoto, srebro |
| Stomatologiczne i medyczne | Urządzenie dentystyczne, implant medyczny, zlewki, butelki, fiolki, pipety lub inny sprzęt laboratoryjny. |
Test fakultatywny: 


wideo:
https://youtu.be/1Yni-zcwPyI
Informacje o firmie
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd. jest jednym z profesjonalnych producentów, który od ponad 10 lat specjalizuje się w produkcji i projektowaniu myjek ultradźwiękowych.
Gabinet:
Fabryka:
Nasze atuty:
1. Jesteśmy bezpośrednią fabryką producenta, mamy możliwość masowej produkcji.
2.Z działem badań i rozwoju zapewniamy własne produkty technologiczne i innowacyjne.
3.Mamy własną markę SKYMEN i wykonujemy OEM i ODM dla dystrybutorów.
4.Różna pojemność jest dostępna, 0,6 litra ~ 30 litrów, 38 litrów ~ 5000 litrów itp. Obejmują mini model gospodarstwa domowego, model bentchtop, duży zbiornik przemysłowy z modelem kółek i system zanurzeniowego zestawu przetworników.
5.Materiał do modelu z tworzywa sztucznego to stal nierdzewna 304 i ABS, materiał do modelu ze stali nierdzewnej to stal nierdzewna 304/316
6.CE, RoHS, FCC, C-Tick.
7,1-letnia gwarancja na wszystkie towary.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370