|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej | Kolor: | Szary |
|---|---|---|---|
| Zegar: | 5 timerów 450 sccondów | Pojemność zbiornika: | 150 * 130 * 50 mm |
| Wielkość urządzenia: | 200 * 175 * 145 mm | słowo kluczowe: | Biżuteria ultradźwiękowa |
| Podkreślić: | small ultrasonic cleaner,ultrasonic vegetable cleaner |
||
0.6L Digital Touch Naszyjniki Kolczyki Pierścionki Bransoletka Ultradźwiękowa Biżuteria Cleaner
Specyfikacja:
| Model | JP-900T |
| Moc ultradźwiękowa | 35 W (przetwornik 1-przewodowy) |
| Częstotliwość | 40 kHz |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Pojemność baku | 0,75 L |
| Regulator czasowy | 5 Ustawienia cyfrowego zegara |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 150 x 130 x 50 mm |
| Rozmiar jednostki | 200 x 175 x 145 mm |
| Wielkość opakowania | 240x200x200mm |
| północny zachód | 1,0 kg |
| GW | 1,2 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |
Cechy:
1. Zbiornik ze stali nierdzewnej SUS 304 i obudowa ABS, wyjątkowy wygląd.
2. Cyfrowy klawisz dotykowy i wyświetlacz LED do ustawienia timera,
3. Z plastikowym koszem na pranie i wspornikiem zegarka.
4. Przeźroczysta pokrywa.
5. Delikatnie usuwając związki, odciski palców, mydło i inne zabrudzenia, nie będą zachmurzone, matowe ani zadrapania; Pomagają skrócić czas czyszczenia, poprawiają szybkość produkcji i jakość wykończenia.





Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370