|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Stal nierdzewna SUS304 | Moc ultradźwiękowa: | 3600W |
|---|---|---|---|
| Moc grzewcza: | 9000W | Częstotliwość: | 4000 Hz |
| Funkcja: | Dotykowy | Wyświetlacz: | LED |
| Pojemność zbiornika: | 1000 * 600 * 600 mm | ||
| Podkreślić: | automotive ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning device |
||
Sus304 Części samochodowe silników Przemysłowe urządzenie ultradźwiękowe z wyświetlaczem LED
Specyfikacja:
| Model | JP-720ST |
| Moc ultradźwiękowa | 3600W (przetworniki 60szt.) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 9000W |
| Pojemność baku | 360 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-99min regulowany |
| Podgrzewacz | 0 ~ 95 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 1000 * 600 * 600 mm |
| Wielkość jednostki | 1170 * 770 * 715 mm |
| Wielkość opakowania | 1390 * 860 * 1050 mm |
| północny zachód | 216 Kg |
| GW | 287 Kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 / CE |
Cechy:
1. Zbiornik i obudowa ze stali nierdzewnej SUS 304.
2. Regulacja mocy zgodnie z ruchem wskazówek zegara, wyświetlacz LCD do ustawiania timera i nagrzewnicy,
3. kosz do prania ze stali nierdzewnej i pokrywa,
4. Pełne otwarcie pokrywy łatwe do napełniania wodą, zawór odwadniający do usuwania brudnej wody.
5. ultradźwiękowe roztwory czyszczące penetrują praktycznie każdy rodzaj gleby, w tym: oleje, pozostałości, rozpuszczalniki, pasty i substancje chemiczne oraz inne zanieczyszczenia są bezpiecznie podnoszone i rozpraszane, pozostawiając wygląd powierzchni, który jest czysty i wolny od cząstek stałych; Nawet w szczelinach i otworach wewnętrznych.




Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370